Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Partyšová a Kokta jdou do války se svou advokátkou: Víme, jak zareagovali na žalobu o čtvrt milionu!

Zdroj: Herminapress.cz

Gábina Partyšová (34) vyrazila do protiútoku proti své bývalé advokátce Kláře Samkové (50), která na ni před týdnem podala žalobu kvůli dluhu, který u ní moderátorka Top Star magazínu má.

Ještě pár dnů předtím manžel Partyšové, nekompromisní postrach dívčích srdéček, Pepa Kokta (56) potvrdil na Facebooku našeho šéfredaktora, že na Samkovou podali s manželkou stížnost: "Už to řeší advokátní komora, bude mít velké problémy."

Ty ale hrozí i Partyšové s Koktou. Pokud skutečně dojde na soud, nebude Samková vázaná mlčenlivostí a na povrch mohou vyplavat detaily tajné mimosoudní dohody Partyšové, TV Prima a vydavatelství deníku Blesk, kterou uzavřely kvůli kauze "Ornella", když Prima důrazně žádala Partyšovou, ať ukončí spor s bulvárem, a ta mezitím Blesk zažalovala.

Samková podle exkluzivních informací eXtra.cz v žalobě požaduje v rámci důkazního řízení vydání ročního účetnictví deníku Blesk. Navíc před soudem by určitě promluvila o detailech rozvodové dohody Koktových a zřejmě i o zákulisí několika dalších společenských kauz, ve kterých své bývalé kamarádce radila.

Právník Lukáš Němec, konzultant eXtra.cz, ke kauze říká: "Samková podle všeho nárokuje honorář za odvedenou práci. Mám z toho pocit, že protistrana jí účelově vypověděla smlouvu ve snaze pak nezaplatit Samkové. Na České advokátní komoře si přitom mohou ověřit, že v těchto sporech se odměna vypočítává z původní žalované částky, osobně se divím, že po nich chce Samková jen 250 tisíc, ale to bych musel znát detaily té jejich smlouvy."

Klára Samková dnes odmítla kauzu dále komentovat, na Obvodním soudu pro Prahu 1 však žaloba stále leží a obě strany se připravují na střet.

Těšíme se!

Související články

Další články