Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Party hard ve stylu Usain Bolt! Legendární sportovec rozjel nemravnou show s neznámou slečnou! Krézlová, nebyla jsi to ty?

Usain Bolt ví, jak si správně užít večer. Přivlastnit si neznámou dívku
a jedem!
Zdroj: profimedia.cz

Nejrychlejší muž na světě si právě běží pro zlato z disciplíny „ojíždění zezadu“. Při tanečních hrátkách na karnevalu v Trinidad a Tobago popadl skoro dvoumetrový Jamajčan nebohou slečnu a předváděl s ní taneční pózy, teda pardon, sexuálně explicitní polohy. A že to nebyl žádný slabý odvar.

27letý Usain Bolt je známý pro svoji lásku k tanci, klidně protrsá celou noc. Nejraději má karibský tanec, který se vyznačuje erotickými tanečními prvky.

Usain má také slabost pro české a slovenské ženy. Sedm měsíců chodil s Karolínou Krézlovou, která mimo jiné chodila i s Jaro Slávikem (39), chtěla se také kamarádíčkovat i se Sámerem, ale ten ji z pochopitelných důvodů odmítl. Můžete ji znát například z ČeskoSlovensko má talent 2012, kde nic moc zazpívala, Lucka jí řekla, že je namyšlená, a ona se protekčně dostala do druhého kola.

Související články

Další články