Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Partnerský a erotický horoskop pro muže narozeného ve znamení Raka, čtěte!

Partnerský a erotický horoskop pro muže narozeného ve znamení Raka, čtěte!
Zdroj: profimedia.cz

A jarní znamení máme v našem seriálu za sebou. Probrali jsme Berana, Beranku, Býka, Býčici, Blížence a Blíženkyni

Pomalu, ale jistě přejdeme na ta letní a začneme s mužem Rakem.

Jaký muž narozený v Raku je?

No, rozporuplný. Je plný citů a emocí a zároveň je to muž praktický se smyslem pro rodinný život. Je to nejcitlivější a nejzranitelnější znamení z celého zvěrokruhu. Když mu ublížíte, bude si to pamatovat roky. Je nedůvěřivý, málokomu se svěří – může působit zadumaně. Poznat ho, to chce hodně trpělivosti.

Rak je dále velmi klidný, většinou málomluvný, vnímavý, chápavý, starostlivý, ale i náladový a sebelítostný, občas působí flegmaticky – nepříjemné věci odkládá na neurčito.

Rodina a materiální jistota jsou pro Raka vše. Nejlépe mu je doma v rodinném kruhu, pro rodinu by se rozdal. Když mu ale milostná a rodinná očekávání nevyjdou – nasadí krunýř, obrní se a stává se z něj tvrdý muž.

Vztahy navazuje muž ve znamení Raka opatrně. Potřebuje mít dostatečnou důvěru v toho druhého. Vybírá si. A když už se konečně pro nějakou rozhoupe, je hluboce věrný a to samé vyžaduje i od partnerky. Je žárlivý a podezíravý. Pro Raka je žárlivost něco jako barometr lásky. Čím více miluje, tím víc žárlí.

A co sex? Zprvu může vypadat chladně, až pozná partnerku lépe a otevře se jí, umí být i vášnivý. Ráček je mazel – miluje dlouhé předehry, doteky a objetí, v podstatě neustále hledá mateřský cit. Je romantický, citlivý, pozorný a něžný, na experimenty si nepotrpí, nesnáší vulgaritu a hrubosti.

Erotogenní zóny? Oblast hrudníku, bradavky.

On Rak + ona Beranka

Žena ve znamení Berana je sebejistá, ví dobře, co chce. Nebojí se přebrat vůdčí roli, když je třeba, poddá se. Což muži, které dosud poznala, nechápali – nebo pochopit nechtěli. Až na Raka. Partnerskou shodu ale ničí neskutečná oboustranná žárlivost. V intimní sféře se mohou objevit potíže. Beranka je vášnivá milenka, což je muž v Raku sice rád, ale ona je pro něj až moc náruživá.

On Rak + ona Býčice

Vztah ženy v Býku a muže narozeného v Raku obvykle nezačíná láskou na první pohled, oba jsou zpočátku opatrní. On se rád nechává rozmazlovat, ona se v tom vyžívá. Ale pozor! Rak bývá často fixován na svou matku, což Býčice nemusí dobře snášet. Ona je v sexu vášnivá a přímá. On přidává fantazii. Výtečně se doplňují. Aby fungovali i v partnerství, musí se naučit odpouštět, ale i omluvit.

On Rak + ona Blíženkyně

Tady to začíná slibně. Problémy mezi ženou v Blížencích a Rakem však nastanou záhy. On ji chce vlastnit, ona žádá svobodu. On je z ní zmatený, nechápe, co ona chce. Je potřeba, aby se sobě přizpůsobili. Ve financích dochází k neshodám. V intimním životě se dokážou uspokojit. Oba se rádi oddávají svým představám. Muž v Raku je něžný a pozorný, Blíženkyně s ním zažije hodně romantiky.

On Rak + ona Račice

Raci toho mají hodně společného. Oba jsou přecitlivělí a nemají problém nechat se tím druhým ukonejšit. Když se Rak zamiluje, chce mít jistotu a vztah brzy zpečetit svatbou. Rodina a děti jsou pro Raky na prvním místě, podřídí tomu všechno. V posteli by jim to mělo klapat. Oba upřednostňují dlouhé předehry a mazlení. Ve vztahu si jsou Raci věrní. Co víc si přát? Jednoznačná shoda.

On Rak + ona Lvice

Soulad na první pohled. Muž ve znamení Raka je citlivý a něžný, stará se o ni a chrání ji. Nemá snahu Lvici zastínit, skládá jí komplimenty. Přesně tohle žena narozená ve Lvu vyžaduje – obdiv a pochvaly. Problémy nastanou ve financích. Ona miluje luxus, on nerad utrácí. Vášeň mezi nimi je neuvěřitelná. Milování intenzivně prožívají i emocionálně. Raka vábí její originalita, Lvici jeho fantazie.

On Rak + ona Panna

Žena v Panně muži v Raku rozumí jako málokdo. Ona ho chápe a umí s ním soucítit. On ji má dokonale přečtenou. Shodnou se i v penězích, oba jimi neradi plýtvají. Raka jen rozčiluje její ustavičné kritizování. V sexu je to báječné – jak po stránce fyzické stránce, tak po té duševní. Žena ve znamení Panny sice může působit chladně, ale právě muž v Raku v ní něhou umí probudit opravdovou vášeň.

On Rak + ona Váha

Výtečná kompatibilita. Rak se se ženou narozenou ve Vahách cítí dobře a bezpečně. Přitahuje ho, že ona se mu vyrovná inteligencí i zkušenostmi. Muž v Raku k ní chová úctu. Vztah naplňuje humor a pohoda. Oba se chápou a respektují navzájem své soukromí. Jen pozor! Váha je velice společenská, Rak na ni bude žárlit. Při milování nepotřebují žádná slova. Jejich sex je plný fantazie a vzrušení.

On Rak + ona Štírka

Tahle dvojka se spolu nenudí. Žena ve Štíru se snadno nadchne pro všechno nové. Muži v Raku zase trvá, než se k něčemu rozhoupe. Se svými tajemstvími se neradi svěřují, zároveň je rozčiluje, když ten druhý něco tají. Štírka nesnáší, když si z ní Rak utahuje, to se mu klidně i pomstí. V sexuálním životě nastává neskutečný soulad. Pokud se milují, citově i tělesně se zcela oddají tomu druhému.

On Rak + ona Střelkyně

Šarmantní a citlivý muž ve znamení Raka funguje na ženu ve Střelci jako magnet. Ona obdivuje jeho upřímnost a cení si jeho věrnosti. On k ní má respekt a stará se o ni s veškerou péčí. Mohou se na sebe spolehnout. Spojuje je pocit důvěry a bezpečí. V erotice si rozumějí skvěle. Ohromně to mezi nimi jiskří. Při milování se dokážou maximálně uspokojit. Partnerská shoda je vynikající.

On Rak + ona Kozorožka

Neskutečná přitažlivost. Muž v Raku má od prvního okamžiku pocit, že ženu v Kozorohu dobře zná. Ačkoliv ona navenek působí chladně, uvnitř je zranitelná. Pozorně o něj pečuje. Rak by si jen měl hlídat svou náladovost a dopřát Kozorožce i volnost. Naprosto se shodnou, pokud jde o rodinu, pro kterou by udělali cokoliv. V sexu jim to klape fantasticky. Jejich milostný život je pestrý a smysluplný.

On Rak + ona Vodnářka

Muži ve znamení Raka se zdá Vodnářka zprvu málo citlivá. Přitahuje ho její smysl pro spravedlnost. Konflikty nastávají kvůli penězům. On rád šetří, pro ni peníze znamenají svobodu. Intimní život není ideální okamžitě. Něžný a zároveň vášnivý Rak musí ženu ve Vodnáři předně naučit, že sex může být nádherný, když se dva milují. A věru, ona se učí rychle. I přes jejich rozdílnost vztah ustát mohou.

On Rak + ona Ryba

Bingo. Muž v Raku od ní čeká oddanost, věrnost a náležitou péči. A žena narozená v Rybách se mnohdy obětuje pro svou lásku. Ona si váží jeho něžnosti, inteligence a smyslu pro humor. Shodnou se i po finanční stránce. Navíc! Ti dva se vždycky mohou spolehnout na toho druhého. Sex je famózní. V posteli se rádi i udobřují. Rak je pozorný milenec a má dar vytušit, po čem Rybka touží.

Denní a erotické horoskopy pro všechna znamení najdete tady

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy