Partner zpěvačky Ivety Bartošové (47) Josef Rychtář (54) si ještě ani nevydechl po posledním souboji s pronásledovatelem jeho partnerky Zdeňkem Macurou (38) a už se na něj řítí další problém. Na dům v Říčanech u Prahy, ve kterém žije jeho exmanželka Darina Nová (55), je prý uvalena exekuce. Ve výpisu z katastru nemovitostí jsou uvedeni oba jako majitelé nemovitosti.

Podle informací webu in-magazin.cz je právě v tomto výpisu uveden exekuční příkaz na jméno Rychtáře. Ten však údajně o ničem neví. „Vůbec o ničem takovém nevím. Žádné úřední psaní jsem neobdržel. Pokud bych něco takového dostal, určitě bych se snažil to právně napadnout,“ řekl eXtra.cz Rychtář.

Dluh měl vzniknout v době, kdy se exmanželé rozváděli a právě Rychtář měl uhradit soudní výlohy za drahé právníky. „Všechny peníze jsem uhradil. Manželce jsem je poslal na její účet, takhle jsme se dohodli,“ dodal partner Bartošové.

Takhle to nakonec vypadá, že možná peníze, které Darina Nová dostala od Rychtáře neodešly tam, kam měly. Nebo je to jinak? eXtra.cz vás určitě bude dál informovat.