Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Partička naplánovala smrt kamarádky (17). Trpěla několik hodin, než zazněl povel: Doraz ji!

Summer Emu Gregg trpěla několik hodin.
Zdroj: Facebook
Dlouhých osm hodin krutého bití a mučení si vytrpěla sedmnáctiletá studentka Summer E. Gregg z Doncasteru v Británii, kterou krutě týrali ti, od kterých by to čekala nejméně. Její kamarádi. U soudu dívka promluvila o svém utrpení.

V den, který se jí do konce života vryje do paměti, dívka přišla do bytu domnělých kamarádů, protože chtěla navštívit přítele. „Můj instinkt mi říkal, že něco není v pořádku,“ vypráví Summer. V bytě byli dva mladíci Jay (20) a James (20) a kamarádka Amy (21). „Znala jsem je, takže jsem si myslela, že bude všechno v pořádku,“ myslela si Summer.

Přítel v bytě nebyl, nato povedení kamarádíčci Summer řekli, že ji podvádí. Nevěřila jim, chtěla okamžitě odejít, ale bylo pozdě. Amy ji z bytu nechtěla pustit, začaly se postrkovat. „Začali do mě kopat, bili mě, nadávali. V jednu chvíli na mě Jay dokonce vytáhl řetěz z motorky a bil mě jím. Pořád jsem si říkala, co jsem jim udělala, že mi tak strašně ubližují,“ cituje dívku web topky.sk s odkazem na The Mirror.

Jenže to ještě nebylo všechno, ponižování Summer trojici nestačilo. Chtěli ji zabít. Přikázali jí, až si klekne, jeden z útočníků na ni začal močit, do rozbitého oka jí stříkali šťávu z citronu, pak povolali čtvrtého s tím, že má Summer dorazit. Čtvrtý kamarád se pro dívku nakonec stal spásou. Když viděl, co jí ostatní udělali, okamžitě zavolal záchranku.

Případ z loňského roku skončil u soudu, trojice trýznitelů od něho odešla s pětiletým trestem vězení.

Související články

Další články