Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Paroubková a Dvořáková chtějí ze svých ex VYŽDÍMAT co nejvíce: Používají děti jako RUKOJMÍ a ŠTÍT!

Jak tohle dopadne?
Zdroj: archiv
+ Dalších 45 fotografií
Manželství Gábiny Dvořákové a Vaška Noida Bárty je u konce. Nyní začíná velká pranice o majetek a jejich dceru. Všichni si myslí, že obětí v tomto vztahu je právě Gábina a Vašek je ten příšerný tyran, od kterého musela odejít. Pravda bude ovšem úplně někde jinde. Gábina je vypočítavá zlatokopka, která se snaží z Vaška vytřískat každou korunu a do médií se prezentuje jako ublížená ženuška!

V poslední době se s rozvody v českém šoubyznysu roztrhl pytel. Nejdříve to začalo velkou krizí a nevěrou u moderátorky Michaely Ochotské (32) a tenisty Lukáše Rosola (31). Poté přišla zpráva o tom, že v jinak poklidném vztahu mezi Petrou Paroubkovou a Jiřím Paroubkem nastala velká krize a patrně dojde k rozvodu.

Zanedlouho potom se provalila nevěra Agáty Prachařové (31), což už Jakub Prachař (33) nemohl vydýchat a údajně požádal o rozvod. Nyní to začíná hodně vřít mezi Gabrielou Dvořákovou a zpěvákem Václavem Noidem Bártou (36).

Nejdříve to vypadalo na krizi, kterou si prochází většina manželství. Ani jeden se nechtěl k momentální situaci vyjadřovat a oba doufali, že to nějak překonají. Dnes už je vše jinak a je podána žádost o rozvod.

Vašek má tak velké parohy, že by si měl v baráku probourat futra, aby se vůbec dostal dovnitř. Nasadila mu je jeho manželka Gábina se svým plastickým chirurgem, který jí před nedávnem vymodeloval na hrudi perfektní trojky.

Jestli jste si mysleli, že v tomhle vztahu půjde vše hladce, tak jste byli na omylu. Gabriela Dvořáková (28) podobně jako Petra Paroubková je saň, která jde hlavně po penězích, a pokud jí je nedopřeje Vašek, tak se uchýlí k podobným opatřením jako Petra Paroubková. Už na začátku krize hodila všechnu vinu na Vaška, sbalila jejich malou dceru a utekla k rodičům.

Po nějaké době prolomila mlčení a promluvila o jejich vztahu v Top Star magazínu. A nutno podotknout, že svého manžela vůbec nešetřila. Zatímco Vašek s pokorou přiznává, že chyba je samozřejmě i na jeho straně, tak Gábina na jeho hlavu kydá nepřeberné množství hnoje a hraje si na strašně ublíženou světici.

Podle jejích slov to byla právě ona, která vytáhla Vaška ze závislosti na drogách, ale u alkoholu se to nepodařilo. Údajně nemohla už dál zvládat jeho šílené kocoviny a vrcholem všeho bylo, když ji a dítě vyhodil z domu.

Zatímco paroháč Vašek se i přes nevěru své manželky snaží zachránit jejich vztah, Gábina se chová jako mrcha, která za nic nemůže a je v tomto vztahu obětí. Podobně se zachovala Petra Paroubková, která vzala dceru Margaritku a schovala se s ní neznámo kam. Jiří Paroubek tak nemohl svou dceru několik dní vídat.

S přicházejícím rozvodem se to mezi Gábinou a Noidem začíná vyostřovat. Server Blesk.cz přinesl šokující informace, podle kterých je evidentní, že Gábina Dvořáková je prachsprostá zlatokopka, která se snaží z Noida vytřískat peníze horem spodem.

"Má klientka preferuje zájem dcery, a tedy, aby Vaše vztahy zůstaly korektní, přestože manželství již neplní svou funkci. A to i přesto, že jste jí od poloviny února zabránil v užívání domu v Mukařově, kde jste do té doby společně bydleli. Dovoluji si Vás upozornit, že i když má klientka byla nucena se odstěhovat i s dcerou ke svým rodičům, nezbavuje Vás to vyživovací povinnosti. Příležitostné příjmy, které klientka má, rozhodně nepostačují na výživu dcery, natož na ostatní potřeby dítěte a matky. Jak jsem byl informován, dosavadní praxe byla, že má klientka disponovala penězi na Vašem společném účtu. Proto se na Vás obracím s žádostí, abyste bez odkladu na tento účet obnovil placení obvyklých částek, které by výživné dcery i mé klientky zajistily,“ bylo napsáno dopise, na který měl její manžel reagovat do 27. března.

A co se asi tak stane, když Noid odmítne platit své vypočítavé manželce tučnou částku? Na to je jednoduchá odpověď. Zamezí mu styk s jeho dcerou, protože ona je přece ta ublížená matka, která se stará o svou dceru a péče něco stojí. Samozřejmě že bývalá milenka Leoše Mareše je zvyklá na standard, který by si jako učitelka prvního stupně základní školy nemohla dovolit. A slevovat jistě nebude. Což o to, postel jí zahřívá plastický chirurg a ten do kapsy jistě nemá hluboko.

V tomto rozvodu je již předem rozhodnuto. Buď Vašek Noid Bárta přistoupí na všechny podmínky své hamižné manželky Gábiny a bude moct vídat dceru, a pokud na ně nepřistoupí, bude znát svou dceru jen z fotek.

V dnešní době je zvykem, že vždy jsou ublížené matky a za všechno může chlap. Jenomže tohle už dávno neplatí. Bylo by dobré připustit si, že řada žen jsou vypočítavé mrchy, které jdou jen po penězích a umí dobře hrát na city.

Související články

Další články