Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Parodie Padesát odstínů černé táhne. Fanynky originálu jsou v šoku, ostatní se baví

Už jste viděli parodii Padesát odstínů černé?
+ Další fotografie
Do kin se dostala bláznivá parodie na film Padesát odstínů šedi s názvem Padesát odstínů černé. Film věrně kopíruje scény z Padesáti odstínů šedi jen s přidanou dávkou vtipu. Za jeden den vidělo parodii pět tisíc lidí! A to je tedy opravdu něco!

Pikantní a šťavnatou parodii Padesát odstínů černé vidělo v českých kinech za jeden den až pět tisíc diváků. Kinosály se otřásaly smíchem, ale část populace zažila pořádný šok.

Tvůrci parodie Padesát odstínů šedi se totiž nebojí ničeho a do originálu se pořádně obuli. A absolutně nehleděli na přístupnost. Film je extrémně nekorektní s explicitními sexuálními narážkami nebo sprostými slovy. A těmi rozhodně nešetří!

"Tohle je úplně přes čáru. Takhle sprosté jsem to nečekala. Mladším lidem se to asi musí líbit, ale já jsem párkrát klopila zraky studem,“ svěřila se pětatřicetiletá Markéta z Prahy po jedné z prvních projekcí.

"Myslely jsme, že to prostě nedáme. Skoro se divím, že je dovoleno hrát film i odpoledne,“ doplňovala ji kamarádka Renata.

Film má v Americe označení R, což znamená, že lidé mladší 17 let mohou do kina pouze v doprovodu rodičů. V České republice se mají teenageři mnohem lépe. Film je přístupný už od 15 let.

Mohlo by vás zajímat

Další články