Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

PARIS HILTON NEJPRVE UKÁZALA KLÍN, PAK SVOJI SESTRU: Jsou stejně krásné a obě rády provokují

Pěkné holky!
Zdroj: Instagram
+ Dalších 28 fotografií
Krásná třicátnice Paris Hilton se rozhodla nejprve ukázat taje svého klínu a následně svoji krásnou sestřičku. Je to taková chlubilka, ale zároveň pořád stejná rajda jako v dobách dřívějších!

Paris Hilton (35) je nejspíše na lovu, jinak si neumíme vysvětlit její chování. Nejprve na pláži na férovku vystavila svoji mušličku a nyní se pochlubila i svou krásnou sestrou. Nicky Hilton je také pořádný kus a holky jsou od sebe poměrně těžko k rozeznání.

Ještě navíc, když obě zdobí stejná vlastnost, a to je právě ukazování rozkroku. Nicky už je ale na rozdíl od Paris vdaná, a tak vystavovat na odiv svoje přednosti nemusí. Paris je ale už delší dobu sama a pravděpodobně už se jí stýská po nějaké společnosti.

Tu jí zatím dělají její psíci, kterým vystavěla hotovou rezidenci, která má i terasu. Spousta jejích fanoušků si dělala srandu a podotkla, že v podobném luxusu nebydlí ani oni. Tak uvidíme, zda to zabere na nějakého chlapáka a třeba zkusí Paris sbalit…

Související články

Další články