Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

PARDUBICKO OBCHÁZÍ STRACH: Kdo spal s touto holkou, možná brzy umře! Říkala si Viky69 a má v krvi HIV! Pánové, měli jste ji?

Z této ženy jde strach…
Zdroj: archiv
+ Další 4 fotografie
Tohle není žádná legrace a zbystřit by měli pánové a jejich manželky, kteří mají vazby na Pardubicko! Jedna z místních prostitutek totiž měla v krvi HIV, ale stejně se dál věnovala svému řemeslu. Viky69 (nebo také Niky69) je chodící nádoba na smrt. Znáte ji? Tak utíkejte k lékaři a pak hned na policii.

Tahle prostitutka už od roku 2012 věděla, že v krvi má zákeřný virus HIV. Stejně dál nabízela na Pardubicku sexuchtivým mužům své služby. Prostitutka se s muži scházela ve Svinarech.

S kolika chlapíky od roku 2012 spala? To si nikdo netroufá odhadnout, podle policie může jít o stovky mužů. Všem jde o život. A nejen jim, ale i manželkám, milenkám, příbuzným…

„Z průběhu dosavadního vyšetřování je zřejmé, že žena své sexuální služby nabízela zájemcům na internetovém portálu www.amateri.cz, případně www.amateri.com pod jménem Viky69,“ uvedla pro iDnes.cz policejní mluvčí Ivana Ježková. Žena na internetu používala také jméno Niky69.

Vyšetřovatelé by rádi na služebně také uvítali muže, kteří s touto dámou přišli do styku. Policie slibuje diskrétnost. Kriminalisté se dušují, že nikdo se nedozví, kteří pánové na služebnu dorazí vypovídat.

Kriminalisté nemocnou ženu v těchto dnech obvinili ze spáchání dvou trestných činů, a to z pokusu těžkého ublížení na zdraví a roznášení nemoci. Viky69 moc dobře věděla, co má v těle za zlo. Přesto dál vesele sexovala. Nyní jí hrozí až 12 let za mřížemi.

Související články

Další články