Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Pár posedlý plastikami: Jeho Barbie si nechala vyoperovat 6 žeber, on má teď nové plastové břišáky!

To je ale páreček!
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 14 fotografií
Tak tihle dva se hledali tak dlouho, dokud se nenašli. Justin Jedlica si hraje na Kena a je posedlý plastickými operacemi. Jeho přítelkyně Pixee Fox také neváhá jít do extrémů a chce zase vypadat jako panenka od Mattela. Střídají se v bizarních plastikách a nikdy nejsou spokojeni.

Jen co trochu našetří, jdou na další plastiku. Jejich tělo musí pořád podstupovat brutální proměny a operace. Třeba taková Pixee Fox si nechala vyoperovat 6 žeber, aby měla úzký pas. Sice musela chirurga hledat v celých Státech, ale nakonec jí nějaký rádoby doktorský ubožák vyhověl.

Teď se jí snažil trumfnout její přítel Justin Jedlica. Nikdy by se kvůli tělu netrápil ve fitku. Radši si kýženou postavu nechal vytvarovat od plastického chirurga. Teď má v břiše další plasty, jako by měl pořádný sixpack.

Kromě toho má vylepšenou tvář, zadek, ramena… Prostě všechno, na co vzpomenete. Pixee má zase gigantická prsa, napíchanou pusu a vůbec už má silikon i místo mozku.

„Jsme plně oddáni plastickým operacím a budeme na ně chodit tak dlouho, dokud nedosáhneme perfektního vzhledu,“ řekli v pořadu Barcroft TV. A jak se vůbec dali dohromady? „Lidé nám říkali, že vypadáme jako Ken a Barbie. Tak jsme se začali jeden o druhého víc zajímat. Oba nás hodnotí jenom podle vzhledu, což nás spojilo. Milujeme tu pozornost od ostatních. Naše láska je plastová,“ říká Pixee na rovinu.

Oba se chtějí věnovat jenom plastikám a na hledání lásky nemají čas. Justin je navíc gay, takže malé Barbíny a Kenové nebudou. Naštěstí!

Související články

Další články