Pokud se vám někdy zdá, že dámská móda bývá v Čechách poněkud nudná a vkusně provokovat či se v odvázat v oblékání dokáže občas maximálně Simona Krainová, tak v pánské módě to je teprve bída!

Naštěstí se objeví sem tam nějaká vlaštovka, která dokáže záplavu šedi rozbít. Vybrali jsme tři mladé muže, kteří se umí obléct podle posledních trendů a mají vkus. Nejvíc si na nich ceníme toho, že si svůj styl drží dlouhodobě. Nejde o ty, kteří si sem tam na akci zaplatí stylistu, aby teda vypadali.

Mezi dlouhodobě dobře oblékané mladé muže patří zpěvák Sámer Issa (29). Módu miluje asi stejně jako večírky, kterých se hojně účastní, a jde vidět, že se vyzná. Ostatně jednou z největších letních událostí Prahy se postupně stávají právě zpěvákovy narozeniny. Kromě toho, že se jich účastní hodně známých tváří, se na nich zaručeně stane vždy něco, co zaplní stránky novin na několik následujících dní. Ať už jde o násilný útok, při kterém zasahují jak policisté, tak zdravotníci, nebo nezvanou a následně vyhozenou Evu F. Sámer je původně produktem talentové soutěže, stejně jako Ben Cristovao. Oběma se podařilo z této nálepky vymanit a dokázali jako jedni z mála jít svou vlastní cestou.

A shodou okolností právě Ben Cristovao (27) patří také do skupiny velmi vkusně oblékaných lidí. Nebojí se barev a dokáže příjemně rozzářit místnost plnou unylých obleků. Ben je navíc sympaťák, který na sobě tvrdě pracuje. Momentálně tráví podle nejnovějších fotografií většinu času v posilovně a jde to znát. Jeho hit Sweet Chilli slaví úspěch. Nedávno si pořídil nové štěně a celkově to prostě vypadá, že Ben zažívá úspěšné období, a my mu to přejeme, protože si to zaslouží.

Do třetice jsme zařadili mladého zpěváka, herce a skladatele Adama Mišíka (17). Je to neuvěřitelně talentovaný objev na české scéně, kterému se předpovídá velká budoucnost. Bohužel nikdy nevíte, velký svět showbyznysu smetl nejednoho talenta, který zpychl či se nedokázal vyrovnat se zájmem médií a prostě padl. Tohle se Adamovi snad nestane a bude pokračovat ve své výborně rozjeté kariéře s grácií. Nechybí mu ani dobrý vzhled, ani talent, ani cit pro módu. A především mu nechybí velké množství fanynek!

Co dodat na závěr? Snad jen dobrá práce, pánové, a jen tak dál!