Je čas, abyste se dozvěděli pravdu o ženském sexu. Na eXtra.cz to nebude poprvé ani naposledy.

1. Nasazování kondomu

V podstatě neexistuje způsob, jak tento okamžik udělat méně trapný, než je. Stop, moment, bude se nasazovat ochrana, ale udrž si tu míru vzrušení, děláme že nic, sakra, kam jsem to dal, aha, tady, nejde to otevřít, nejde to nasadit, aha, druhá strana, tyjo, je mi to nějaký malý (haha), taky si mi mohla pomoct, no, dobrý, kde jsme to skončili? Uf.

2. Penis

Ano, ženy se opravdu vždy lehce obávají, co máte v kalhotách. Ale všechny budou svorně tvrdit, že na velikosti a tvaru nezáleží. Kecy. Jasně, asi se neodmiluje kvůli tomu, že ho máte zahnutého doleva, ale možná jí to časem začne lehce vadit. To jako na férovku. Ženám ale kupříkladu nevadí malé penisy, pokud jsou silnější v průměru. S malým silnějším penisem dobře vyplníte vaginální stěny a to by mohlo stačit. A pozor, výhrou není ani velká kláda. Lahev od Dobré vody ženy většinou děsí. Nabízí se pak otázka – kam s ním?

3. Své tělo

Existuje opravdu málo dívek a žen, kterým během milování s vámi neproběhne hlavou pochybnost, zdali je pro vás její tělo dostatečně krásné. Ženy řeší všechno. Faldy, celulitidu, tvar prsou, bradavek, vzhled svého genitálu. A ano, řeší to i při tom, když jí to děláte. Naštěstí jen v hlavě. Snad tedy.

4. Vaše selhání

Hrůzu ze ztráty erekce nemáte jen vy. Ženy taky. Ženy jsou totiž bytosti citlivé a vztahovačné a většinou si berou vaše selhání dost osobně. Jakože vás nepřitahují, že vás nevzrušují, že je něco špatně, že mají moc velké chodidlo nebo vám nevyhovuje to povlečení, co dostaly od babičky k Vánocům. Doufejme, že vy máte v posteli tu, co to bere sportovně a pochybnosti o své atraktivitě si nechává pro sebe.

5. Post coitum

Není pravda, že všechny ženy si chtějí po sexu povídat a mazlit se. Ty, které to s vámi nemyslí příliš vážně, budou nejraději, když si ihned po vyvrcholení sbalíte svých pět švestek a opustíte jejich postel, byt, ulici, město. Snídaně s vámi bude pro takovou ženu noční můrou. No a pak jsou tady ty zaláskované romantičky, které se zase budou bát, že si ihned po vyvrcholení sbalíte svých pět švestek a opustíte jejich postel. Byt, ulici, město.