Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Pamatujete si SEXY Buffy, přemožitelku upírů? Dnes je z herečky ROZTEKLÁ mamina bez VKUSU!

Co se to s herečkou stalo?
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 10 fotografií
Sarah Michelle Gellar se v poslední době moc nedaří. Veškerou svou pozornost směřuje na své děti, protože po pracovní stránce po ní neštěkne ani pes. A ve tváři herečky je to pěkně poznat! Co se to s ní proboha stalo?

Nikdo na světě nemládne a nic na tom nezmění ani to, že jste hollywoodská hvězda. Herečka Sarah Michelle Gellar by o tom mohla povídat své. Není snad nikoho, kdo by neznal kultovní seriál Buffy, přemožitelka upírů.

Je až k nevíře, že od natáčení uběhlo již dvacet let, a tak je jasné, že se řada herců změnila. Už to nejsou rozhodně žádní puberťáci, ale většina z nich má rodiny a děti. Jinak tomu není ani u kdysi krásné Buffy.

U herečky jsme byli zvyklí na to, že vypadá vždy dokonale a její věk by jí nikdo nehádal. Bohužel jak to tak vypadá, tak i na Sarah Michelle Gellar se začíná projevovat zub času. Z pohledné rošťandy se změnila v tuctovou maminu od vedle, která nemá vkus a vypadá sešle.

Herečce se nedaří ani po pracovní stránce. Svá nejlepší léta má již za sebou a nové nabídky se nějak nehrnou. Když přece jenom nějakou dostane, je rázem pro nezájem diváků zrušena. Jsme zvědaví, jestli nás něčím kdysi půvabná blondýnka ještě dokáže překvapit.

Související články

Další články