Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Pamatujete si na zlatokopku Barbaru z reality show „Vem si mě“? Naletěla milionáři, porodila dítě, ale stále se živí svým tělem

Barbara je ještě větší kočka než během soutěže.
Zdroj: Facebook.com/Profimedia.cz
+ Další 3 fotografie
Když se Barbara Kautmanová (37) hlásila do soutěže "Vem si mě", tak si myslela, jaké terno udělá, když uloví fešného milionáře. Jenže sice vyhrála a získala pro sebe Michala Červína, jenže to byla její cesta do pekel. Místo luxusu se dočkala dluhů a teď se musí stále živit svým tělem.

Sebevědomá Barbara si šla za svým. Za každou cenu chtěla ulovit boháče Michala Červína, jenže to netušila, že tenhle podivný podnikatel má místo milionů na kontě spíš dluhy a peníze se snaží získat podvody.

Na to přišla, až když mu porodila dceru Rozárku. Najednou po něm šla policie a přišel drsný rozchod. Zatímco on si odpykává svůj trest za zpronevěry, ona se musela o sebe a dceru najednou postarat sama. Žádný milionář nebyl poblíž, aby ji zachránil jako princeznu ze zakletého zámku.

Ale nebyla by to průbojná Barbara, kdyby se jen tak nechala. Začala opět jezdit do Itálie, kde se nejen živila jako tlumočnice, ale také jako modelka. I přes svůj věk a porod má totiž svou postavu lepší než kdy jindy.

Jestli jste si ale mysleli, že by neuhnala dalšího boháče, tak se mýlíte. Za svým snem žít v blahobytu si šla jako slepice po flusu. Nakonec se jí ta Itálie stala osudnou a seznámila se tam s automobilovým závodníkem Fabriziem Giniem, který se do ní bezhlavě zamiloval.

O svém románku nechce mluvit, ale je jasné, že to není žádný chudáček a opět může rozhazovat peníze, jak je zvyklá. Přeci jen „normální“ práce jí nevoní. Teď by ráda fušovala do řemesla módním návrhářům a chtěla by se prosadit se svými šaty pro bohatší paničky.

Související články

Další články