Když byla ve vile VyVolených, tak si začala románek s boxerem Danielem Holovským, se kterým si užívali dokonce i sexuální hrátky pod drobnohledem kamer. Jenže to ještě nikdo netušil, že Veronika je daleko větší exhibicionistka a nebojí se ani točení porna.

Byla jednou z účastnic pornocastingu a chtěla se stát hvězdou filmů pro dospělé. Teda po provalení skandálu se k tomu neměla, říkala, že netušila, že se to objeví v Česku, ale nikdo už jí tuhle minulost neodpáře.

I když to zkoušela i na poli modelingu, tak tam mnoho úspěchů nezaznamenala a teď se snaží aspoň živit jako hosteska, třeba na golfových turnajích, a čeká, jestli narazí na pořádného boháče, kterému by nevadilo, že roztahovala nohy před kamerou. Takový, který by ji zajistil na celý život, kdy by už konečně nemusela se svou kůží na trh.

Zatím takového nenašla, musí za pár kaček někde postávat, ale aspoň je na ni stále hezký pohled. Stará se o sebe, postavu má luxusní a jako hezký doplněk by se určitě hodila k nějakému staršímu milionáři, který by jí splnil sen už konečně nic nedělat.