Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Pamatujete si na sexy nejlepší kámošku Paris Hilton? Dnes je z Nicole Richie seschlá stařena!

Pamatujete si na sexy nejlepší kámošku Paris Hilton? Dnes je z Nicole Richie seschlá stařena!
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 5 fotografií
Nicole Richie, rodným jménem Nicole Camille Escovedo (36), má za sebou skandální minulost plnou alkoholu, drog a divokých večírků po boku své nejlepší blonďaté kámošky Paris Hilton. Ze sexy blondýnky je ale dnes seschlá vyhublá stařena.

Nicole Richie, modelka, celebrita, dcera slavného zpěváka Lionela Richieho, nejlepší kámoška Paris Hilton a manželka Joela Maddena z rockové skupiny Good Charlotte. Proslavila se lecčím. Bohužel také svou extrémně nízkou váhou.

Kromě poruchy příjmu potravy si Nicole pořádně zavařila v roce 2003, kdy ji policie zadržela s heroinem a dokonce řídila bez platného řidičského průkazu. Dlouholeté kamarádství s dědičkou hotelového impéria Hilton, Paris Hilton, na ni nemělo ten nejlepší vliv.

Jakž takž se srovnala až po svatbě a těhotenství, kdy v lednu 2008 přivedla na svět svoji první dceru. I když se skandálům momentálně vyhýbá obloukem, divoké večírky, drogy, alkohol a jiné látky se na ní podepsaly a s přibývajícím věkem se odzrcadlují na jejím vzhledu.

Nedávno se ukázala na společenské akci, kde všechny přítomné šokovala. Nejenže je pořád hodně hubená, také vypadá jako seschlá stařena a nikoliv zdravě vypadající žena v třiceti šesti letech. Podívejte se do galerie a posuďte sami.

Tajemný pár na veřejnosti: Petra Nesvačilová ukázala přítele, se kterým čeká miminko

Související články

Další články

Nejnovější kauzy