Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Pamatujete si na naivní Kačenku z VyVolených? Její DOKONALÁ PRSA A SEXY ZADEČEK vám vyrazí dech

Pamatujete si na naivní Kačenku z VyVolených? Její DOKONALÁ PRSA A SEXY ZADEČEK vám vyrazí dech
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 6 fotografií
Stala se slavnou díky první řadě reality show VyVolení, ale pak se po naivní Kačence Langerové (30) slehla zem. Jenže kdyby šoubyznys věděl, jaká kočka je z nenápadné dívenky, která to celé málem vyhrála, tak by se stala hvězdou titulních stran časopisů. Teda těch pánských určitě!

Kde jsou ty doby, kdy si kudrnatá brunetka z Písku málem sáhla na milionovou výhru, ale nakonec vyhrál hysterický Vladko Dobrovodský. Sice se Kačenka snažila prosadit v tom našem malém rybníčku slavných, ale nakonec uznala, že to není dobrý nápad, a vrátila se zpět do rodného města.

Ale když se podíváte, jaká sexy holka z ní vyrostla, tak škoda, že nepředvádí třeba spodní prádlo. Silikony, které si po soutěži nechala udělat, stále drží, kde mají, a ještě k tomu na sobě natolik zapracovala, že její postava je dokonalá a zadeček má jako dvě broskvičky.

Pánové, jestli si teď na roztomilou Kačenku, která se chce prosadit jako fotografka, brousíte zuby, tak vás musíme zklamat. Je šťastně zadaná, a dokonce pomýšlí na vdavky. Ale to nemění nic na tom, že se můžete pokochat jejím tělíčkem v bikinách.

Související články

Další články