Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Monika Štiková koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Pamatujete si na korpulentního vítěze třetí řady VyVolených? Vesnický Milan Vobořil se marně trápil dietami, ale rozkydlou postavu ukazuje dál

Na Milanovi je vidět, že má hodně rád jídlo.
Zdroj: Facebook.com
+ Další 2 fotografie
Nestal se tak oblíbeným a slavným jako vítězové předešlé řady Vladko Dobrovodský či Tony Jalovec, ale zato se do podvědomí diváků zapsal tím, že byl vždy sádelnatější postavy a měl takové to "venkovské" smýšlení. Jak vůbec dopadl výherce třetí řady reality show?

Milan Vobořil byl vždy spíš brán za takového toho hodného sedláka odněkud z Moravy, který by ani mouše neublížil. Celou soutěží proplouval bez větších skandálů. Lidem se na něm líbilo to, že je takový lidový a hlavně se nebojí ukázat, že i korpulentnější postavy můžou uspět v televizi.

Jenže jeho „slávu“, jestli se ta jepičí publicita dá vůbec k tomu počítat, dávno odvál čas a Milan jako ostatní soutěžící nezačal obrážet večírky, ale vrátil se zpět na ves. Dokonce si měl pořídit malý penzionek a živí se taky jako taxikář.

Takže žádný nafrněný floutek, který by se chtěl stát moderátorem nebo hvězdou, která všechno umí, jak se stalo u jeho předchůdců. O sobě nedává znát, stáhl se do ulity a žije si svůj venkovský a rodinný život. Ta spokojenost se mu pěkně odrazila i na postavě. Je snad ještě možná tučnější, než býval, ani přísná dietoložka Kateřina Cajthamlová mu nedokázala pomoct, prostě miluje jídlo a na tom se nic nezmění. Jen se už nestydí své korpulentní tělo ukázat v plavkách.

Související články

Další články