Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Pamatujete si na chlapečka, který kouřil ve 2 LETECH 40 CIGARET DENNĚ? Neuvěříte, jak dnes vypadá a co se s ním stalo!

Zdroj: profimedia.cz
Fotografie a videa dvouletého batolete z Indonésie, které kouřilo 40 cigaret denně, obletěly svět. Nikdo nemohl pochopit, jak je možné, že tak malé dítě tolik kouří, a proč s tím rodiče něco neudělají. Teď je ale všechno jinak. Ardi Rizala už má dnes 9 let, hodně se změnil, zabojoval a zbavil se svojí závislosti.

Ardi Rizal ze Sumatry kouřil 40 cigaret denně, a to od svých 2 let. Všichni se nad tím pozastavovali a nikdo nemohl pochopit, že s tím jeho rodiče nic neudělají. Chlapci nedávali velkou šanci a všichni si mysleli, že dopadne hodně špatně Jenže o několik let později je všechno jinak. Dnes je mu 9 let, ze závislosti je vyléčen a stal se premiantem třídy.

Jeho cesta za zdravím ale byla hodně trnitá. Když přestával kouřit, stal se závislým na jídle a ještě více přibral. Nyní už z něj ale takový tlouštík není. Na cigaretu si ani nevzpomene a víc než jídlu se věnuje škole a vzdělávání se. Z chlapce, o kterém si všichni mysleli, že dřív nebo později určitě zemře, je teď mladý šťastný kluk, který není závislý absolutně na ničem

Související články

Další články