Katka začala s drogami poměrně brzy, a to ve čtrnácti letech. Tenkrát se o drogové problematice příliš nevědělo a nikdo tomu nevěnoval pozornost. Katka měla problémy sama se sebou a hlavně s okolím. Chtěla se od něj odlišovat. A to byl prvotní impuls, proč začala brát drogy.

V devatenácti letech skončila v terapeutické komunitě Sananim v Němčicích. Tehdy měla ještě velkou šanci se z drog dostat a žít plnohodnotný život. V té době byla ještě plná snů, nadějí a očekávání.

Bohužel se Katka drog nedokázala vzdát, a to ani přesto, že během natáčení dokumentu porodila holčičku Terezu, které by mělo být nyní deset let. V současné době je to osm let od konce natáčení dokumentu a Katka na tom není vůbec dobře. Stále je závislá na drogách, žije v Praze a přespává po různých squatech v Karlíně.

Její stav je více než žalostný. Stala se z ní naprostá troska bez šance na lepší život. Pro server Refresher.cz promluvil bývalý bezdomovec a prostitut Karim. Ten s ní měl údajně jeden čas bydlet na společném squatu.

"Ta se teď prodává výhradně za drogy. Pořád, i když vypadá na sedmdesát. Dealerovi je to jedno. Katka se ze své závislosti dostat nechce a už ani nemůže, protože kdyby přestala brát heroin, tak umře. Bere 2,5 gramu heroinu třikrát denně,“ tvrdí.