Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Pamatujete se na dvojčata z německé skupiny Tokio Hotel? Změnila se k nepoznání!

Změnila se k nepoznání!
Zdroj: Instagram/profimedia
+ Dalších 18 fotografií
Zpěvák Bill Kaulitz (28) a kytarista Tom Kaulitz (28) se za pár let změnili k nepoznání. Jen málokdo ví, že skupina celou tu dobu funguje a vlastně se nikdy nerozpadla. Do dneška natáčí videoklipy a věnuje se muzice, jen se přesunula z Evropy do USA, kde oba bráchové žijí.

Je to přesně 12 let, kdy se tato německá kapela Tokio Hotel proslavila hitem Durch den Monsun. Spousta lidí si myslela, že zpěvák kapely Bill Kaulitz je holka. Vybudovali si během chvilky obrovskou základnu fanynek v celé Evropě a následně i ve světě. Dvojčatům v té době bylo 15 let a žila si svůj sen.

Dnes je Billovi a Tomovi 28 let a oba dva se změnili k nepoznání. Zmužněli a pořád jsou nezadaní. O zpěvákovi se dlouho spekulovalo, jak to vlastně má se sexuální orientací, Bill se na toto téma vyjádřil pouze jednou: „Pro mě je láska tak krásná a miluji ten pocit, když nad tím nemáte kontrolu. Nikdy nevím, co se stane. Nikdy nevím, koho potkám, když půjdu ven. Pro mě je to hledání toho, s kým chci být, a mám pocit, že nezáleží na tom, jakého je pohlaví. Nechápu, proč lidem na tom tolik záleží. Je to divný.“

Jeho dvojče Tom, kytarista skupiny, byl vždycky takový ten „drsný kluk“, údajně se měl tajně oženit a krátce nato rozvést v USA. Oficiálně je ale taky sám a na téma láska a vztahy se nikdy moc nevyjádřil. Dvojčata dokonce loni vystoupila na koncertě v Praze v rámci turné Dream Machine k jejich novému albu.

Spousta lidí si do dneška myslí, že tato skupina se už dávno rozpadla a nefunguje, opak je pravdou. Kluci si ve svém mládí a na vrcholu kariéry přišli na slušný balík peněz, a tak se rozhodli opustit rodné Německo a zabydleli se v USA, kde žijí do dneška. Jejich hudba už dávno není v němčině, a tak si získali spousty fanoušků právě v USA, kde teď žijí.

Související články

Další články