Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Pamatuje na seriál O.C.? Takhle vypadají 4 hlavní postavy dnes!

Takhle vypadali hrdinové tenkrát. To je už doba.
Zdroj: Facebook
+ Dalších 5 fotografií
Kalifornie a problémy zbohatlíků. To byl seriál O.C., kvůli kterému někteří z nás běželi co nejrychleji ze školy. Poslední epizoda se vysílala v roce 2007 a od té doby se toho u hlavních protagonistů hodně změnilo. Co teď dělá Ryan, Marissa, Seth a Summer? Už to dávno nejsou puberťáci řešící svoje věčné problémy ve vztazích.

Texaský rodák Ben McKenzie (37) si zahrál správňáka Ryana, který skoro celý seriál bojoval o přízeň vyhublé Marissy. Díky téhle roli se stal slavným doslova přes noc a začal se jako nejvíc sexy muž objevovat na obálkách společenských časopisů. Po O.C. si Ben zahrál už spíš menší role a se svou přítelkyní Morenou Baccarin se usadil v Kalifornii. Od září 2015 spolu očekávají potomka a Ben bude brzy tátou!

Opakem Benova usedlého života je jeho seriálová holka Marissa. Tu si zahrála Mischa Barton (30). Ta se prosadila jako celebrita. Fotila různé kampaně, vyhrávala ceny a taky uměla zlobit. Policajti ji zastavili, když řídila pod vlivem, byla zatčena za držení marihuany, žaloval ji pronajímatel bytu, protože 3 měsíce nezaplatila nájem… Prostě to holka uměla rozjet. Jako jediná ze čtyřky slavných herců zatím nemá stálou známost ani rodinu.

Nesmělého Setha si zahrál Adam Brody. Ten sám sebe popisuje jako intouše, který miluje sarkasmus, a díky Hollywoodu prý poznal své neurotické já. No druhý Woody Allen. Teď je mu 36, tyhle pózy ho přešly a založil rodinu s herečkou Leigton Meester známou ze seriálu Gossip Girl.

Poslední ze známé čtyřky je třídní kráska Summer. Herečka Rachel Bilson (34) se díky hezkému obličejíku a talentu uchytila v několika seriálech. Tři roky randila dokonce s kolegou z natáčení Adamem Brodym, ale vztah nevydržel. Teď má novou lásku – Haydena Christensena. Od října 2014 je maminkou. Její dcera se jmenuje Briar Rose a páreček bude chtít rodinku rozšiřovat.

Související články

Další články