Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Padesát odstínů šedi bude obsahovat ještě více porna! Kdy se ho staré panny dočkají?

Fanynky filmu 50 odstínů šedi jsou šokovány i zadkem.
+ Další fotografie
Všechny bigotní fanynky nejvýdělečnějšího filmového braku století mohou slavit. Brzy se jim na pultech obchodů objeví tolik vytoužená blue-ray verze Padesáti odstínů šedi, která bude obsahovat - a teď se, slečny, raději přidržte svých imaginárních partnerů, abyste to ustály - rozšířenou verzi filmu s doposud nezveřejněnými erotickými scénami! Horste, to je neuvěřitelné!

A tady se nabízí otázka, proč tento bezpochyby těžce erotický materiál nebyl součástí už původní kinoverze. Báli se snad tvůrci, že by všechny ty staré panny, které naposledy viděly penis někdy v devadesátém o Vánocích, když se jejich taťka převlékal do nového pyžama, mohly z toho náhlého přílivu sexuální energie dostat infarkt? Kdepak. Záměr je u snímku s jednou z nejagresivnějších marketingových kampaní více než zřejmý; vysát ze všech těch emočně nestabilních a sexuálně nevybouřených chuděrek další drobáky.

Ještě než palčivě zbrunátníte, chytnete hysterický záchvat a začnete na autora textu sesílat Satana, tak bych rád doplnil, že pokud se vám film líbil, a přesto jste finančně nezávislá samice, která s přehledem umí definovat felching, má zálibu v análním fistingu a nedokáže si představit večer bez vydatného rimjobu, tak jste naprosto normální, zdatná, sexuálně zkušená žena s tím nejhorším filmovým vkusem na světě.

Rozšířené verze jsou samozřejmě standardem DVD a BR distribucí, ovšem v tomto případě je to podobné, jako kdyby vám z dokumentu o slonech vystřihli záběry se slony a pak je za pár měsíců milostivě dali do blue-ray verze. Ovšem nelze pochybovat o tom, že účel to jednoznačně splní, takže disky s rozšířenou verzí si můžete zakoupit již 10. června, a když už budete v tom, raději si rovnou předobjednejte i hrníčky, tužky, ořezávátka, kondomy a jiné upomínkové předměty s motivy druhého a třetího filmu, jinak na vás nezbude a to přece nechcete.

Mohlo by vás zajímat

Další články