A tady se nabízí otázka, proč tento bezpochyby těžce erotický materiál nebyl součástí už původní kinoverze. Báli se snad tvůrci, že by všechny ty staré panny, které naposledy viděly penis někdy v devadesátém o Vánocích, když se jejich taťka převlékal do nového pyžama, mohly z toho náhlého přílivu sexuální energie dostat infarkt? Kdepak. Záměr je u snímku s jednou z nejagresivnějších marketingových kampaní více než zřejmý; vysát ze všech těch emočně nestabilních a sexuálně nevybouřených chuděrek další drobáky.

Ještě než palčivě zbrunátníte, chytnete hysterický záchvat a začnete na autora textu sesílat Satana, tak bych rád doplnil, že pokud se vám film líbil, a přesto jste finančně nezávislá samice, která s přehledem umí definovat felching, má zálibu v análním fistingu a nedokáže si představit večer bez vydatného rimjobu, tak jste naprosto normální, zdatná, sexuálně zkušená žena s tím nejhorším filmovým vkusem na světě.

Rozšířené verze jsou samozřejmě standardem DVD a BR distribucí, ovšem v tomto případě je to podobné, jako kdyby vám z dokumentu o slonech vystřihli záběry se slony a pak je za pár měsíců milostivě dali do blue-ray verze. Ovšem nelze pochybovat o tom, že účel to jednoznačně splní, takže disky s rozšířenou verzí si můžete zakoupit již 10. června, a když už budete v tom, raději si rovnou předobjednejte i hrníčky, tužky, ořezávátka, kondomy a jiné upomínkové předměty s motivy druhého a třetího filmu, jinak na vás nezbude a to přece nechcete.