Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Pád Františka Straky pokračuje! Klaun Franz je nadbytečný ve své vlastní show!

Pád Františka Straky pokračuje! Klaun Franz je nadbytečný ve své vlastní show!
Zdroj: FTV Prima
Fotbalový motivátor František Straka se poprvé představil ve vlastní reality show Ano, trenére. Co nám první díl ukázal? Že pád Franze Straky pokračuje, že je špatný herec a že v celé show je nadbytečný.

Dívat se na Františka Straku, jak zoufale napodobuje Zdeňka Pohlreicha, bylo utrpením. Producenti se pokusili osvědčený formát kuchařské show přenést na fotbalové trávníky, ale ono to drhlo.

Františku Strakovi řekli, aby byl jako Pohlreich, že to bude fajn a bude to legrace. Jenže František Straka není jako Pohlreich A když si na něj zkoušel hrát, tak se ukázalo, že je také velmi špatný herec.

V prvním díle show Ano, trenére jsme sledovali Strakovo snažení, jak zkouší něco udělat s týmem Holasovic, což je účastník nějaké pralesní ligy odněkud od Opavy.

Co jsme mohli vidět? Obyčejné příběhy fotbalových nadšenců, kteří by o vesnické kopané rádi originálně popovídali, ale není čas. Tahle show má patřit přeci Franzovi, který ji ale každým výstupem brzdí.

Nejsilnější figurkou prvního dílu nakonec byl podivný trenér Emzák, který sleduje déšť a podle toho hodnotí, zda pažit povyleze, nebo bude schnout. Tenhle samozvaný pralesní Mourinho by v pohodě utáhl celou show a ukazuje Strakovi, že ten je tam vlastně navíc.

Pokud to měla být sonda do života lidí kolem vesnického fotbalu, proč se tam motal Franz? Pokud to měla být Franzova show, proč něco nepředvedl?

Strakova hra na Pohlreicha se nepovedla. Franz ze všeho nejvíce připomíná zrezlý řetízkový kolotoč, který komedianti táhnou od vesnice k vesnici. Na kolotoč je smutný pohled, každý ví, že dosluhuje, ale hlavně že se na návsi alespoň něco děje.

Tajemný pár na veřejnosti: Petra Nesvačilová ukázala přítele, se kterým čeká miminko

Související články

Další články

Nejnovější kauzy