Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

OVB SE PO OBROVSKÉM SKANDÁLU ZKOUŠÍ OČISTIT: Přišlo zemětřesení na nejvyšších pozicích!

OVB SE PO OBROVSKÉM SKANDÁLU ZKOUŠÍ OČISTIT: Přišlo zemětřesení na nejvyšších pozicích!
Zdroj: youtube.com
Finanční společnost OVB se snaží očistit. Donutil ji k tomu dokument Jakuba Charváta, který o praktikách finančních poradců natočil hodně zajímavý dokument. Podle dostupných zpráv mají odejít zemští ředitelé Martin Zoubek, Lukáš Lichtenberk a Jan Kokta.

Dokumentarista Jakub Charvát pořádně rozvířil vody. Natočil dokument RADA NAD ZLATO, který pojednává o praktikách finančních poradců ze skupiny OVB Allfinanz. Charvát právě v OVB jeden čas pracoval a neměl z toho dobrý pocit. A vedení OVB zase nyní nemá dobrý pocit z toho, že dokument RADA NAD ZLATO se na českém internetu šíří jako ebola.

Webový portál poradci-sobě.cz přinesl informace, že OVB se rozloučilo se třemi zemskými řediteli. Podle dostupných zpráv mají odejít zemští ředitelé Martin Zoubek, Lukáš Lichtenberk a Jan Kokta. OVB zatím tuto zprávu oficiálně nepotvrdilo.

"Podle dobře informovaného zdroje, který si nepřeje být jmenován, dostali výše uvedení zemští ředitelé osobní výpověď dle své smlouvy o spolupráci, a to údajně s výpovědní lhůtou. Výpověď se nemá týkat týmů uvedených ředitelů. Tyto výpovědi měly být vedení české pobočky OVB přikázány dozorčí radou OVB, která zasedala v Madridu. Kvalifikované odhady hovoří o 50% podílu těchto ředitelství na produkci OVB v České republice," stojí na webu poradci-sobě.cz.

Je pravděpodobné, že společnost OVB tímto krokem reaguje na dokument RADA NAD ZLATO a pokouší se tak vylepšit poškozenou reputaci.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy