Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

OVB MÁ PROBLÉM! Mladý student natočil film o šokujících praktikách finančních poradců! Jde tu opravdu jen o škubání naivních kuřat? TOHLE VIDEO JE SÍLA!

OVB MÁ PROBLÉM! Mladý student natočil film o šokujících praktikách finančních poradců! Jde tu opravdu jen o škubání naivních kuřat? TOHLE VIDEO JE SÍLA!
Zdroj: youtube.com
+ Dalších 16 fotografií
Mladý dokumentarista Jakub Charvát natočil film o praktikách společnosti OVB. Finanční skupině OVB Allfinanz se to nelíbí a na Charváta poslala právníky. Co je na dokumentu tak závadného? Podívejte se.

Dokumentarista Jakub Charvát pořádně rozvířil vody. Natočil dokument RADA NAD ZLATO, který pojednává o praktikách finančních poradců ze skupiny OVB Allfinanz. Charvát právě v OVB jeden čas pracoval a neměl z toho dobrý pocit.

A vedení OVB zase nyní nemá dobrý pocit z toho, že dokument RADA NAD ZLATO se na českém internetu šíří jako chřipka v čekárně u dětského lékaře.

Podle informací portálu lidovky.cz chce vedení OVB, aby jim Charvát vyplatil odškodné až 100 tisíc korun. OVB také chce, aby byl film rychle stažen z filmové distribuce. To bude ale velký problém. Každý, kdo na tuzemském internetu něco znamená, si ho už dávno stáhl do počítače.

Otázkou je, proč vedení OVB proti dokumentu tak tvrdě bojuje. Že by na tomto šprochu bylo pravdy trochu?

Není to poprvé, kdy vyšlo najevo, že OVB Allfinanz nabízí nevýhodné smlouvy. Po stížnostech klientů udělila ČNB letos v březnu společnosti pokutu pět milionů za klamavé obchodní praktiky, poznamenává portál echo24.cz.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy