Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Otřesný zločin: Muž usekl malému chlapci ruku, jeho motiv je šílený stejně jako to, co s ní následně udělal

Desetiletý Xiao Jun byl napaden svým nevlastním otcem, usekl mu ruku.
Zdroj: Profimedia.cz

Čínské provincii Liao-ning došlo k otřesnému útoku na desetiletého chlapce, kterého po hádce s jeho matkou napadl otec. Cheng Sun se s matkou malého chlapce pohádal po telefonu a ve vzteku popadl sekáček na maso, odsekl chlapci celou paži a ještě ji vhodil do vroucí vody, aby ji doktoři nemohli znovu přišít.

Sám se pak přihlásil policii a zavolal záchrannou službu, poté byl okamžitě zatčen. Xiao Jun je v péči lékařů a jeho stav je stabilizovaný, ale ruka byla natolik zdevastovaná vroucí vodou, že bude muset čekat na protézu.

Chlapcova těhotná matka byla zrovna na návštěvě u příbuzných, kde si chtěla půjčit nějaké peníze, protože rodina žila chudě a v pronajatém bytě, kde taktak zvládala splácet nájem. Před útokem na chlapce spolu matka a její přítel telefonovali a žena měla pro Cheng Suna špatné finanční zprávy.

Malý Xiao Jun nedokáže moc pochopit, co se stalo. Matčina přítele bral jako svého otce a tvrdí, že nejenže měl rád jeho, ale i Cheng Sun si syna své přítelkyně oblíbil.

Související články

Další články