Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

OTŘESNÝ ÚTOK NA LUCKU BORHYOVOU: Konečně si Hrdlička našel pořádnou ženskou. Kam se hrabeš na Plíškovou!

Tohle si Lucka nezasloužila.
Zdroj: Facebook.com
+ Další 2 fotografie
Sympatická moderátorka Lucie Borhyová (38) si myslela, že to nejhorší po rozchodu s Michalem Hrdličkou (27) má za sebou. Jenže někomu dost leží v žaludku a rád ji uráží. Dokonce na profilu jejího ex, který si nelichotivý komentář neodstranil, visí stále. A rozhodně to pro Lucku není žádné lichotivé čtení!

Doteď byla Lucka za tu hvězdu, která ze vztahu s Michalem odešla s grácií, a lidé stáli za ní. Jenže teď je tomu jinak. Sporťákovi fanoušci jsou nakonec rádi, že mu to s moderátorkou nevyšlo, a jsou šťastní, že randí s úspěšnou tenistkou Karolínou Plíškovou (24).

„Hrdlička si umí užívat. V USA 4 míče a Borhyová může políbit akorát Raye na černý…,“ stojí v komentáři pod fotkou Hrdličky s Plíškovou, která zrovna vyhrála hodně cennou trofej. Podle fandů sympatické sportovkyni „Borhy“ nesahá ani po kotníky.

Tohle si ale Lucka nezasloužila. Sice má své mouchy, ale přeci jen pařmenovi Michalovi trpěla dost věcí, porodila mu dceru Lindu (2) a přimhouřila oči nad jeho divokou povahou. Sice asi je mu teď milejší společnost bohaté tenistky, se kterou mají společné zájmy ve sportu, ale usměvavá moderátorka mu taky chtěla být dobrou partnerkou. Radost z toho určitě mít nebude…

Související články

Další články