Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Otřesný nález v pražských Stodůlkách: V igelitce leželo mrtvé tělo dítěte!

V ulici Drimlova se našel mrtvý novorozenec v igelitce.
Děsivý nález otřásl sídlištěm Velká Ohrada v pražských Stodůlkách. V jednom z paneláků leželo mrtvé tělo miminka, které bylo zabalené v igelitové tašce. Novorozenci už bohužel nebylo možné pomoct. Na místě jsou kriminalisté, nařízená je i soudní pitva.

V paneláku v ulici Drimlova ve středu odpoledne našli mrtvé tělo dítěte. „Nedlouho před 14. hodinou jsme přijali oznámení o nálezu igelitové tašky, ve které bylo mrtvé tělo novorozence. Celou událost teď na místě prošetřují kriminalisté 1. oddělení krajského ředitelství. Na místě byla také výjezdová skupina 2. policejního odboru a krajského ředitelství,“ řekl eXtra.cz Tomáš Hulan, mluvčí pražských policistů.

Ulici policisté uzavřeli a kriminalisté zajišťují stopy. Po zásahu záchranné služby si tělo dítěte odvezla pohřební služba. Miminku už nebylo možné pomoct.

„V rámci prošetřování kriminalisté nařídili soudní pitvu, která by měla být provedena v nejbližší možné době. Měla by určit příčiny úmrtí novorozence a podle těchto závěrů by měli kriminalisté také stanovit příslušnou právní kvalifikaci celé události,“ uzavřel policejní mluvčí.

Související články

Další články