Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

OTŘESNÉ VIDEO Malý chlapec (†4) se utopil v bazénu. Matka si raději hrála s telefonem!

V čínském městě Sien-jang se stala obrovská tragédie! V bazénu se tam utopil 4letý chlapec. Jeho matka ho nehlídala a raději se věnovala svému mobilnímu telefonu. Vše zachytily bezpečnostní kamery.

Chvíle nepozornosti stála život malého chlapce. V bazénu v čínském městě Sien-jang se dostal do části bazénu, kde je hloubka 1,3 metru. V tu chvíli se začal topit a s vodou bojoval dlouhé tři minuty. I přes to, že jeho matka Xiao stála asi tři metry opodál, věnovala se raději svému telefonu.

Když se později otočila a svého syna neviděla, začala ho hledat. Jenže už bylo pozdě, její malý syn byl mrtvý. Vše zachytila bezpečnostní kamera.

I přes to, že kolem bylo asi dalších 7 lidí, nikdo si ničeho nevšiml. „Kdybych věděla, že se to může stát, nikdy bych ho s sebou nevzala,“ řekla žena listu Hua Shang Daily. „Zrovna jsem se dívala na telefon,“ přiznala. Smrt dítěte nyní vyšetřuje policie. Bazén byl hned po tragédii uzavřený.

Související články

Další články