Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Horoskop Pražské peklo očima vozíčkáře

Nejnovější kauzy

OTŘESNÉ VIDEO Malý chlapec (†4) se utopil v bazénu. Matka si raději hrála s telefonem!

V čínském městě Sien-jang se stala obrovská tragédie! V bazénu se tam utopil 4letý chlapec. Jeho matka ho nehlídala a raději se věnovala svému mobilnímu telefonu. Vše zachytily bezpečnostní kamery.

Chvíle nepozornosti stála život malého chlapce. V bazénu v čínském městě Sien-jang se dostal do části bazénu, kde je hloubka 1,3 metru. V tu chvíli se začal topit a s vodou bojoval dlouhé tři minuty. I přes to, že jeho matka Xiao stála asi tři metry opodál, věnovala se raději svému telefonu.

Když se později otočila a svého syna neviděla, začala ho hledat. Jenže už bylo pozdě, její malý syn byl mrtvý. Vše zachytila bezpečnostní kamera.

I přes to, že kolem bylo asi dalších 7 lidí, nikdo si ničeho nevšiml. „Kdybych věděla, že se to může stát, nikdy bych ho s sebou nevzala,“ řekla žena listu Hua Shang Daily. „Zrovna jsem se dívala na telefon,“ přiznala. Smrt dítěte nyní vyšetřuje policie. Bazén byl hned po tragédii uzavřený.

Mohlo by vás zajímat

Další články