Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Otcem dítěte Kristýny Leichtové je šéf činohry Národního divadla!

Kristýna už nic netají.
+ Další 4 fotografie
Už nějakou dobu se spekulovalo, že je herečka a především hvězda Ohnivýho kuřete Kristýna Leichtová (32) těhotná. Když už to nešlo tajit, šla na letošním Febiofestu s pravdou ven. Potvrdila, že pod srdcem nosí dítko už čtyři měsíce. Posléze ale nechtěla prozradit, kdo je otcem, až dosud.

Herečka Kristýna Leichtová je známá ze seriálů Comeback nebo Ohnivý kuře. V nedávné době prohlásila, že ji čekají trochu jiné povinnosti, a ukončila spekulace, když médiím na Febiofestu prozradila, že je skutečně už čtyři měsíce těhotná. Koneckonců její bříško by přehlédl jen slepec.

Následně odmítala prozradit, kdo je tatínkem jejího potomka, ale asi si řekla, že už veřejnosti nebude lhát. Na Instagramu k fotce se svým partnerem napsala: „A teď trocha patosu a romantiky (a špetka hormonů). Pokud máte po svém boku člověka, který vás kupříkladu umí rozesmát, třeba tím, že vám jen tak olízne ucho, člověka, který za vás vystojí frontu na frgál, protože se musíte domalovat, člověka, který kouká vstříc společným zítřkům s odvahou, i když má trochu závrať, a člověka, který na vás trpělivě čeká na konci cesty, važte si ho a říkejte mu, jak moc je pro vás důležitý."

Slova lásky nebyla věnována nikomu jinému než bývalému řediteli Divadla komedie Vojtěchu Štěpánkovi, který nyní šéfuje činohře v Národním divadle moravskoslezském.

Mohlo by vás zajímat

Další články