Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jiří Denisa Procházka koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Otakar S. v dopise na rozloučenou popsal, kam ukryl Míšino (12) tělo, spekuluje TV Prima

+ Dalších 29 fotografií
Míša Muzikářová (12) je nezvěstná už více než měsíc a kriminalisté po ní pořád usilovně pátrají. V pátek rozjeli rozsáhlou pátrací akci v lese na Karlovicku. Nyní vyplouvají na povrch nové informace. Otakar S., který nedávno spáchal sebevraždu, měl po sobě zanechat dva dopisy na rozloučenou.

Po Míše Muzikářové (12) kriminalisté pátrají už déle než měsíc a stále bezvýsledně. V pátek se rozjelo velké pátrání v lese na Karlovicku, právě v místech, kde chtěl Otakar S. poprvé spáchat sebevraždu. Podle neoficiálního zdroje, který je ale s vyšetřováním případu ztracené Michaely Muzikářové obeznámen, měl totiž po sobě Otakar S. zanechat dva dopisy na rozloučenou, tvrdí televize Prima. Jeden měl být nedopsaný a přeškrtaný a druhý měl být dopsaný celý do konce. Co v něm bylo, policie úzkostlivě tají.

Pokud začali policisté pátrat na základě dopisu, mohl se Otakar S. v dopisu přiznat a navést je na stopu, kde mají dívku hledat. Podle televize Prima jsou ale tyto informace neoficiální a policisté se nechtějí k ničemu vyjadřovat. Policie měla také prohledávat několik staveb v okolí Plzně, kde Otakar S. pracoval. Kriminalisté už se dříve vyjádřili, že Míšu najdou, až přijde obleva. Sníh už ale roztál a Míša stále nikde.

Související články

Další články