Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Ostuda! Nový film Lucie Vondráčkové zažívá SŽÍRAVOU KRITIKU už před premiérou!

+ Dalších 19 fotografií
lucie vondráčková
Od prvního listopadu dál buď všichni omdlí z jejího výkonu nadšením a na jaře získá Oscara, nebo to bude totální propadák! Řeč je o Lucii Vondráčkové (38), které jde do kin první film natočený v Kanadě. Zahrála si tam jakousi verzi Bridget Jonesové, neurotického diblíka, což je role, kterou jí ne každý bude věřit. A už předtím, než biják s hodně zvláštním dabingem spatří první čeští diváci, dostává takovou nálož, až se bojíme, jestli to Lucie psychicky neodnese!

Hrdinka snímku Tanya má skoro třicet let, žije u rodičů, kteří s ní jednají jako s malým děckem, v lásce má smolíka a teď se ještě musí bránit snahám okolí ji násilně zasnoubit. Do toho se motá jakási neuvěřitelná agentská historka o špionské buňce bůhvíjaké východoevropské země, ženatý expřítel a jakýsi miliardář. Nástin děje, který jsme ještě hodně osekali, dává tušit, že by z toho mohl vzniknout hodně nesmyslný galimatyáš. Podepsaná je pod ním kámoška Lucky Martina Adamcová.

A první komentáře k filmu na základě zhlédnutí traileru dávají tušit, že minimálně u některých bude film budit rozpaky.

Tvrdá kritika

„To je krásný home made video… Podle ukázek se sešla parta ‚herců‘ v čele s naší Luckou, která jim ukázala, jak se u nás točí videa. Ale jinak: mám to brát vážně? Jakože to skutečně je film? Mně to přijde jen jako parodie na film. Tohle přece nemůže být pravda,“ diví se Perteus.

„Při všech sympatiích k Lucce: získat hlavní roli v kanadském filmu je totéž jako sehnat hlavní roli v albánském filmu, ve světě si toho nikdo nevšimne. Bylo by fajn, kdybych se mýlil,“ myslí si Prubner.

„Film jako takovej vypadá jako klasický TV film, technicky bída, scénář možná průměr, pro rodinu s dětmi možná na Vánoce přijatelné, délka 112 minut je taky solidní ústřel,“ všímá si Fabecct1222.

Bude to průšvih?

Drsnější je Qecal. „Lucčinu tvorbu již nějakou dobu pečlivě sleduji a opět musím konstatovat, že to bude s*ačka jak Brno. Ostatně jako celá její protlačená ‚kariéra‘. Zhyň Mulo!“

„Jak KANADSKEJ film? Točí to česká Babinčáková (role Martiny Adamcové v Tankovém praporu) a hrají tam 2 (!!) kanadští ‚herci‘ – viz jejich filmografie. Už jsem měl strach, ze Kanaďani rozpoznali ve Vondře talent. No jo, do Kanady holt tatínkovy stárnoucí prsty už nedosahují. Ještě se dozvíme, že v Kanadě úspěšně zpívá, nakonec ale zjistíme, že ve vesnickém chrámovém sboru,“ rýpe Pjotr.

Film má na ČSFD zatím čtyři hodnocení. Dvakrát bez hvězdičky, tedy Odpad!, dvakrát pět hvězd, z toho je jednou udělil její kamarád a šéf fanklubu Petr Mráček.

Dabing bolí

Diváci se mohou těšit na český dabing. Jak šíleně většinou působí, když v cizojazyčném snímku dabuje člověk sám sebe, jsme se již několikrát předtím mohli přesvědčit. Třeba u Karla Rodena, jehož namluvení sebe sama ve filmu 15 minut pomalu vyrval některým divákům ušní bubínky z těla. I Lucie dabuje samu sebe a těžko říct, jestli tím filmu jen neškodí.

Na finální závěry si ale všichni budou muset počkat až do premiéry, na níž zpěvačka a herečka Lucie Vondráčková (38) bude chybět.

Mohlo by vás zajímat

Další články