Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Ostrý jazýček a napěchovaný dekolt: Kdo je rajcovní moderátorka Úplně debilních zpráv

Zdroj: Instagram
+ Dalších 7 fotografií
Sexy moderátorka
Od podzimu se na obrazovkách Prima Cool objevuje pseudozpravodajská relace Úplně debilní zprávy. Kromě toho, že se u nich divák zasměje, pokochá se i pohledem na moderátorku, o které se nedá říct, že by chodila oblékaná jako do kostela. Pokud si ale myslíte, že se jedná o další blond hvězdičku, která za chvíli pohasne, možná se mýlíte. Tato žena je velmi talentovaná umělkyně.

Už nějaký ten pátek vysílá Prima Cool pseudozpravodajskou relaci, ve které nechybí humor a nadsázka. Diváky je nejčastěji přirovnávána k pořadům Česká soda nebo Tele tele Jde o to, že krásná moderátorka vtipným způsobem uvádí aktuální zprávy, novinky ze světa politiky nebo showbyznysu a většinou u toho dává na odiv svůj sexy dekolt.

Jak to tak bývá, tento televizní projekt si našel hodně příznivců, ale i haterů. V komentářích na internetu se můžeme dočíst o tom, že pořad je zajímavý především díky sexy moderátorce. Kdo je tedy vlastně ta obdařená blondýnka a odkud se vzala?

Od října se k satirické relaci hrdě hlásí moderátorka Sonia Edde, která se na přípravě zpráv podílí a sama je i uvádí. Sonia začínala jako moderátorka v jihlavském lokálním rádiu, od kterého se pak dostala do televize. Dnes dělá moderátorku na rádiu Kiss a mimo natáčení Coolfeedu na Prima Cool se věnuje zpívání. S umělci, jako je Suvereno nebo Marcus Revolta nazpívala pár písní a sama pracuje na vlastních albech a hudebních projektech.

Kromě toho má i zálibu ve focení svých odvážných outfitů a vysportovaného těla, na což se můžete podívat v naší galerii.

Související články

Další články