Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Osmiletého kluka šikanovali kvůli dlouhým vlasům. On k nim měl ale vážný důvod. Bude to váš hrdina, až se dozvíte jaký!

Tyhle vlasy by mu záviděla nejedna dívka.
+ Dalších 5 fotografií
Je spousta způsobů, jak pomoci dětem s nádorovým onemocněním. Malý Američan se rozhodl, že poskytne své vlasy na výrobu paruky. Nejprve si je ale musel dva dlouhé roky pěstovat.

Christianu McPhilamymu z americké Floridy bylo šest let, když v televizi uviděl spot na nemocnici, kde se léčí děti s rakovinou. Zatímco jiní v jeho věku by něco podobného asi přešli bez povšimnutí, Christiana šot zaujal. A byl rozhodnutý – nemocným dětem nějak pomůže.

Během surfování po internetu našel reklamu, která hledala dárce vlasů na paruky. Ty měly poputovat právě dětem, jež vlivem léčby o své vlasy přišly. Rázem bylo tedy jasno, nechá si narůst dlouhou kštici!

Trvalo mu to celkem dva roky a za tu dobu si vypěstoval přes dvacet pět centimetrů dlouhé prameny. Jeho dobrý skutek se ovšem neobešel bez odvrácené strany. Ve škole se mu děti smály, a kdo ho neznal zvenčí, pletl si ho s dívkou a moralisticky mu radil, ať se ostříhá.

Malý Američan se však nenechal rozhodit. Ve svém snažení vytrval a ostříhané vlasy poté zaslal společně s rodiči organizaci Children With Hair Loss.

A to zvládl v pouhých osmi letech! Máme takový pocit, že je před tímhle klukem ještě velká a smysluplná budoucnost.

Mohlo by vás zajímat

Další články