Malá Triny z Ugandy přiletěla do Velké Británie jen na skok, ale tento skok jí doslova zachránil život. Po patnáctihodinové operaci se konečně zbavila utrpení, ale vyhráno nemá.

Triny (8) měla na obličeji dvoukilový tumor a v Africe se nenašel nikdo, kdo by dívce mohl pomoci. Její cestu za normálním životem jí tak zprostředkovala britská charita Facing the world, která za ni zaplatila 65 tisíc liber za operaci a díky ní se tahle velká fanynka Chelsea může už zase usmívat a normálně se najíst.

Dívka žila s nádorem od svých čtyř let, a ač byl nezhoubný, její matka se i tak bála, že Triny pomalu umírá. A měla pravdu, v poslední době začal nádor zase růst a jednou by Triny udusil. Naštěstí se ale dívce dostalo záchrany a po operaci se navíc setkala se svými hrdiny z klubu Chelsea.

Nejenže ji pozvali na zápas proti Swansea, ale má na památku spoustu fotek ze setkání s hráči. Do Británie se ještě bude muset vrátit, přestože obludný nádor je už pryč, vyhráno zatím není a malá Triny bude muset pod nůž ještě dvakrát.