Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Oslavy Silvestra v Berlíně: Němci postaví speciální zónu pro ženy, kam se sexuální predátor nedostane!

Drsné opatření v Berlíně.
Turisté i místní oslaví příchod nového roku v berlínské metropoli poněkud netradičně. V důsledku předchozích událostí v Kolíně nad Rýnem, kde se několik žen stalo terčem sexuálních útoků, bude letos u Barniborské brány vytvořena speciální zóna pro ženy.

V důsledku událostí, které se odehrály na přelomu let 2015 a 2016 v Kolíně nad Rýnem a dalších evropských městech, bylo rozhodnuto při oslavách nového roku 2018 vytvořit bezpečnou zónu pro ženy.

Aby organizátoři předešli podobným událostem, letos v Berlíně vytvoří takzvanou bezpečnou zónu, do které budou moci vstoupit pouze ženy. K dispozici jim v případě potřeby bude školený personál Červeného kříže. Také budou v centru betonové bloky, a to hlavně mezi Braniborskou bránou a Vítězným sloupem, kde se shromáždí nejvíce lidí.

„Říká se tím, že existuje zóna bezpečí a zóna nebezpečí,“ vyjádřil se o opatření kriticky předseda DPolG Rainer Wendt. DPolG jsou druhé největší policejní odbory v Německu.

Související články

Další články