Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Oslavila kulaté narozeniny! Leona Machálková je právem nejkrásnější padesátnicí v Česku

Vypadá skvěle…
Zdroj: Facebook.com
+ Další fotografie
Takhle vypadat umí opravdu málokdo! Zpěvačka Leona Machálková včera oslavila 50. narozeniny a kdo jí viděl, musel mít pocit, že číslice udávající její věk s jejím vzhledem nemá naprosto nic společného. Leona totiž vypadá bezvadně! Klidně se o ní dá mluvit jako o nejvíc sexy padesátnici v Česku...

Leona je živoucím důkazem toho, že stárnutí si člověk může užívat. „Moji milí, děkuji vám z celého srdce za krásná přání k mým 50tinám. Potěšila mě, jako vždy. Den i večer jsem si báječně užila. Moc se na vás těším 26. 9. v Divadle Hybernia, že ty moje kulatiny přijdete se mnou oslavit,“ děkovala gratulantům Leona.

Je to přitom více než rok, kdy prožila nejbolestnější chvíli svého života! Její partner Bořek Šípek (+66) podlehl rakovině vloni v únoru a zpěvačka se tehdy obrnila mlčenlivostí – měla za sebou velký stres a bolest v srdci.

Ovšem ne nadarmo se říká, že čas je nejlepší lékař a Leona si je toho nejspíše moc dobře vědoma! Po několika měsících od úmrtí Šípka se postavila zpět na nohy a znovu začala žít. O tom, že bolest, kterou jí osud nadělil, dokázala překonat, lze vyčíst z její tváře. Leona je pro mnoho lidí důkazem, že čas sice nejde zastavit, ale stárnout lze velmi důstojně. A v jejím případě to platí dvojnásobně.

Související články

Další články