Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Oslavenkyně Michaela Badinková: Skončila v posteli s Luďanem z Mostu! NAHÁ GALERIE

Zdroj: Showpix, archiv TV Nova
+ Dalších 9 fotografií
Sex s Luďanem
Michaela Badinková (40) patří k ženám, které stárnou do krásy. Dnešním dnem se zařadila mezi čtyřicátnice, ale každým rokem je čím dál půvabnější. Připomeňte si, jak usměvavá blondýnka v minulosti řádila na televizní obrazovce. Jednou dokonce předvedla divoké postelové hrátky s Luďanem ze seriálu Most!

Slovenská rodačka Míša Badinková slaví čtyřicáté narozeniny. Hned po konzervatoři v Bratislavě utekla do Prahy, kde zůstala dodnes. Nejvíc ji v Česku proslavil film Jak básníci neztrácejí naději

Dlouhá léta hrála v nekonečném seriálu Ulice Ztvárňovala tam učitelku Lenku Drápalovou, která rozhodně neměla stud v popisu práce. Při divokých postelových hrátkách s Martinem Hoffmannem (40), který je představitelem Luďana v populárním Mostu!, se nechali přistihnout Hanou Maciuchovou (73) alias Miriam Hejlovou.

A o peprné scény nemá Badinková nouzi ani v Ordinaci v růžové zahradě, kde momentálně hraje doktorku Alenu Rytířovou. Je ale pravdou, že tak jako v Básnících a Ulici se s Čestmírem Mázlem, kterého ztvárňuje Petr Rychlý (53), před kamerou nikdy neodvázala.

Přejeme všechno nejlepší a doufáme, že se Badinková v budoucnu ještě předvede. Přesvědčte se v galerii, že to za to stojí!

Související články

Další články