Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie Zabijáci pod mikroskopem StarDance 2019 Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Oscarová star Eddie Redmayne radí Patrikovi Hezuckému z Evropy 2, jak zhubnout!

Dlouho očekávaný film na motivy knížky J. K. Rowling Fantastická zvířata a kde je najít jde do kin. A i když hlavní herci Eddie Redmayne a Katherine Waterston lítají po premiérách, našli si čas, aby poradili moderátorovi Evropy 2 Patriku Hezuckému, jak zhubnout 20 kg.

Asi málokdo čekal, že zpráva o hubnutí guru českého éteru Hezuckého pohltí i Hollywood. Ale je to tak! „Konečně rada odborníka. Očekáváme zázraky,“ říká Leoš, který svého dlouholetého parťáka v hubnutí podporuje.

Patrik, který má do 23. 12. zhubnout ze 130 kg na 110 kg, je plný optimismu. Jeho cestu za postavou proutku mohou fanoušci sledovat díky Ranní show a pravidelným příspěvkům na sociálních sítích rádia.

„Já bych chtěl hrozně poděkovat za skvělou radu. Nikdy mě nenapadlo, že by se dalo hubnout tímto způsobem. Určitě to vyzkouší. A kdyby mi to náhodou nešlo, tak bych chtěl poprosit Katherine o spolupráci. Jsem přesvědčen, že by mě to naučila a že bych zhubnul. Ještě jednou díky. Určitě se podívám na film, ať se přiučím i dalším kouzlům,“ říká dojatý Patrik.

Jsme zvědaví, jak si Patrik se svými přebytečnými kily poradí a co vše ho při jeho měsíční odtučňovací kúře ještě čeká.

Mohlo by vás zajímat

Další články