Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Ortel možná dostal víc hlasů, než Gott s Bílou dohromady: Pořadatel tutlá hlasy!

Tomáš Ortel si odnesl dvě ceny.
Zdroj: profimedia.com
+ Další fotografie
Ze Slavíka se každým rokem stává větší a větší fraška, ale letošní předávání cen nemá obdoby. Nejdříve pořadatelé vyřadili Joakima Brodéna, zpěváka Sabaton. Poté došlo k trapnému večeru moderovanému Ondřejem Sokolem, kde to pěkně drhlo. A trapasy nekončí ani po odvysílání pořadu. Celou dobu se řešily hlasy pro kapelu Ortel a nepřesnost při sčítání. Došlo to tak daleko, že ocenění Zlatého slavíka vrátila kapela Kabát. Jak to nakonec s těmi hlasy je?

Slavíka pořádá agentura Musica Bohemica. Ta od odvysílání stále neumí vysvětlit, jak postupovala při odebírání hlasů kapele Ortel, a tak jim nakonec přiřkla stejný počet hlasů, jako minulý rok. Pořadatelům se údajně nelíbilo, že se fanoušci sdružují na Facebooku a hromadně tak posílají hlasy. A tak jim nějaké odebrala, což se zase nelíbí dalším kapelám, které tam vystupovaly. Třeba Kabátu, který vrátil svou cenu.

Serveru Expres popsal celou bizarní situaci ředitel agentury Jaroslav Těšínský. „My výsledky nezveřejníme, protože my nezveřejňujeme nějaké hypotetické počty hlasů u těch interpretů, u nichž jsme zjistili, že jejich hlasy byly zaslány mimo rámec pravidel,“ řekl ředitel Těšínský bez toho, aby zmíněná pravidla vysvětlil.

„My vždycky zveřejňujeme jen ty uznané body. Ty body, které přišly v souladu s pravidly. Ale jestliže teď kapela Kabát žádá zveřejnění, já tuhle informaci zatím nemám, ale zvážíme to, protože jsme v nějakém kontaktu s manažerem skupiny Kabát a budeme s nimi o tom dál jednat,“ prozradil dále Těšínský s tím, že novinářům, a tím pádem veřejnosti, přesné výsledky stejně neřekne. Je prý na pořádající agentuře, jak s hlasy naloží.

„To je naše agentura. Je to i v pravidlech, kde je dáno, že o souladu hlasování rozhoduje pořadatel. A ten, kdo do ankety pošle hlas, tak tím dává najevo, že s těmito pravidly souhlasí. Přečtěte si ta pravidla celá,“ vzkazuje Těšínský, který trvá na tom, že rozhodnutí agentury bylo správné.

Pořadatelé prostě nemají na to, aby vyhodili náckovskou kapelu Ortel. Ta si získala fanoušky akorát tak díky vyvolání strachu a hlasy jim posílají lidé, kteří v životě neviděli černocha, natož muslima. Fanoušci Ortelu pak dovedli své lobotomické snažení do konce. Sdružili se na sociálních sítích a svému idolu Tomovi naposílali hlasy. A je klidně možné, že Ortel měl hlasů víc než Bílá a Gott dohromady. Protože co si budeme povídat, do Slavíka už dneska nehlasuje skoro nikdo.

Agentura ve vzduchu cítila průšvih. Přeci jenom by nebylo žádoucí, kdyby taková skupina vyhrála. A tak s hlasy udělala to nejhorší, co mohla. Celá situace je netransparentní a těží z ní zase jenom Ortel, který se tak definitivně stal modlou pro své fanoušky.

Pro celou situaci existuje jenom jediné řešení – ať už to celý Slavík konečně zabalí a skončí!

Související články

Další články