Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Ornella provokatérka: Lucie Borhyová zase nalítla a s Hrdličkou se opakuje trapná historie

Ornella se pravdy nebojí…
Zdroj: profimedia.cz / Facebook
+ Další 2 fotografie
Zdravím opět svoje čtenáře tady na eXtra.cz. Je vám určitě absolutně jasné, že ani tento týden vám neuniknou největší kauzy s mým odborným rozborem. Tak jdeme na to!

Lucie zase nalítla

Bohužel je to tak… Je mi opravdu vážně líto, že tohle napíšu, vzhledem k tomu, že Lucka Borhyová je vážně hodná holka! Ale co, pamatujete si toho prvního otce jejího syna, nějakého Řeka… byl to s prominutím hajzl, co Lucii opustil, ještě než stačila porodit. A teď po pár měsících po porodu své dcery Lindy, kterou má se sporťákem a mladým telátkem Hrdličkou, se historie bohužel skoro jako přes kopírák opakuje. Tím přes kopírák spíš myslím typ muže a celkový vzhled.

Znáte to, jak si žena, co má alkoholika, po rozchodu s ním s největší pravděpodobností opět najde alkoholika… Tak tohle má Lucka právě s typy á la „jsem Řek“. Víte, jemu je pouhých dvacet šest let a už od pohledu nejen já, ale i máma tenkrát říkala… ten jí dá určitě jednou za uši, chudince. Aaaaaa už je to tady. To, jestli v tom má prsty další slečinka z Kozičky, co také působí na TV Nova, je otázkou… jako z mého pohledu proč ne. Má toho dle mých zdrojů opravdu hoooodně za sebou. Nevinná sporťácká tvářička fakt tak moc nevinná není. Co bych vzkázala Lucce, je to, ať absolutně nečte jakákoliv média… jen ji to bude více stresovat. A veřejně bych ráda poukázala opět na to, jak ženské pokolení se OPĚTOVNĚ projevilo jako to silnější. Kdo má doma dvě malé děti, rozchod ve vztahu a dál chodí do práce a funguje bez přestávky na 100 %?! Ano, Lucie jakožto žena a matka. A Hrdlička jako mladé tele odjel prý za svými rodiči, nechodí ani hlásit zprávy a ani do rádia… a děti nechal u své ex. Chlapče, ty fakt nic nevydržíš… na vojnu s tebou!

Háma fáma?!!!

Včera mi volala média a ptala se mě na to, co říkám na vyjádření pana Hámy ve znění „Nechápu, jak Ornella mohla dostat roli v seriálu Bezdružice, když máme v Čechách tolik jiných a talentovaných hereček……“. Když jsem se to dozvěděla, zrovna jsem stála na křižovatce u Tančícího domu… a musela se smát. Než veřejně ještě cokoliv vyjde, chci vám, čtenářům eXtra.cz, říct na rovinu, jak to vidím JÁ! Takže pan Háma, když tenkrát (byla jsem těhotná) napsal tu nejvíc trapnou píseň světa o slavných lidech tady v ČR, myslela jsem si, že tím skončí jeho zmiňování o mně veřejně. Bože, jak hluboko ještě klesne… Víte, je mi ho i trošku líto, protože si hraje na „inťouše“, co by se se mnou jako Ornellou nikdy nemohl bavit, přitom chce být cíleně zajímavý tím, že udělá mezi námi veřejnou roztržku. Dále jeho výkony s trpaslíkem v taxíku a pidirolička v Ulici kněze mu vážně Thálii ani TýTý cenu nikdy nepřičaruje! Takže prosím, už toho, Aleši (jmenuje se tak křestním?) nech… jsi trapný a to, že nemám vystudovanou DAMU, vážně nic neznamená. Geislerová ji snad má? Ne, nemá žádnou takovou školu, a to těch pár lvíčat na kredenci už vystavených má… na rozdíl od tebe. Já to osobně beru jako novou příležitost, která mě může navést na novou cestu. A ty můžeš držet KUŠNU!

Vlaďka v nemocnici

Asi všichni jste slyšeli o tom, že Vlaďka Erbová je v nemocnici se zápalem plic, nebo co. Jasně, jako redakce jí určitě přejeme hodně zdraví a aby se brzy vrátila domů ke svým dětem… Ale o co teď jde. Varování pro všechny. Vidíte, vidíte… když budete mít 50 kilo i s železnou postelí, budete se déle a více komplikovaně dávat dohromady jako právě Vlaďka po jakékoliv nemoci. Absolutní vychrtlost vážně není zdravá a už vůbec není prospěšná, když se s něčím léčíte. Dále tady máme její selfie z nemocnice. Jako Vlaďko, když prohlašuješ, že chceš mít absolutní klid na lůžku bez médií, tak si laskavě odpusť postování fotek z lůžka. A dále žádám, aby Top Star na Primě dal téhle kauze stopku. Protože Erbová je už tak pečená vařená v tomto pořadu a další milion reportáží o tom, zda smrkala nebo si ublinkla, žádný divák asi nezvládne… nechcete snad další klesání sledovanosti, ne?

Takže to jest ode mě už vše. A příště tu na vás bude čekat pokračování naší trilogie s mým Pepíčkem… o tom, jak on viděl naši minulost a mě v sexy podvazkách. Jo, milenky vážně někdy vyhrávají (viz i Erbová… hahaha). Takže už se, milé slečny, nemusíte odkazovat na „Ale kámoška mojí kámošky říkala, že si ji ten ženáč vážně vzal… bla, bla, bla“. Možná vám tak trochu napíšu i návod, co s tím můžete dělat. I když jsem teď na druhém konci barikády…

Pěkný víkend… pusu, vaše Ornella!

Související články

Další články