Orlando vzal v létě svoji milou na dovolenou do Sardinie. Oba si mysleli, že v Evropě uniknou fotografům a užijí si plážových radovánek jako obyčejní lidé. Veselili se u moře a došlo na chvilky, kdy byly herci plavky příliš těsné a svlékl si je. Katy seděla na lodi a hollywoodský krasavec mezitím ukazoval svoje „pádlo“. U toho je zachytili fotografové a skandál letní sezony 2016 byl na světě. Fotka ihned obletěla celý svět.

„Byl jsem fotografován ve svém životě snad milionkrát. Z každého úhlu, u každé příležitosti. Už poznám, kdy je nablízku paparazzi,“ svěřil se Orlando britskému magazínu Elle. „Ale tady jsem se po dlouhé době cítil svobodný. Naprosto volně a pohodlně. Proto jsem se svlékl. Nakonec jsem svobodný vůbec nebyl,“ říká smutně.

A co řekl herec k rozchodu s Katy Perry (32)? Prý jsou pořád přátelé. Nikdy by se nechtěl rozcházet a plivat na někoho špínu. Prý chce od takových věcí co nejvíc ušetřit svého syna, kterého má s bývalou partnerkou Mirandou Kerr.

„Jsme přátelé. Oba jsme dospělí lidé. Ona je prostě ta, která je hodně vidět, ale nemyslím si, že by se teď někdo zajímal o mě. A vlastně ani neměl. Je to mezi námi. Je lepší dát dobrý příklad dětem a ukázat, že rozchody nejsou o nenávisti,“ uzavírá Orlando.