Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Originální gesto: Zaměstnanec podal svou výpověď na dortu, přečtěte si, jak to přijalo vedení

Výpověď na dortu.
Zdroj: MailOnline

Chris Holmes (31) si zcela jistě vymyslel dost originální způsob, jak změnit svůj dosavadní život. Zaměstnanec letiště Stansted, kterému se nedávno narodil syn Ben, zjistil, že by si chtěl užívat jinak a po svém, a svému nadřízenému doručil velmi originální výpověď.

Napsanou zmrazenou polevou na dortu s kokosem, rozinkami, ořechy a pomerančovým krémem. Chrise totiž baví pečení a kromě toho, že chce trávit více času se synem, hodlá svůj koníček proměnit v živobytí.

Pro londýnské letiště Stansted pracoval sedm let a jeho rezignace na svou funkci se setkala s ohromným úspěchem, dá-li se to tak říct, když vám odchází dobrý zaměstnanec.

Jeho nadřízené výpověď dojala i nadchla zároveň, Chris na dortu píše, že se nedávno stal otcem a výpověď podává v den svých jednatřicátin. Chce se více věnovat nejen své rodině, ale i své pekárně, která se v posledních letech začala slušně rozjíždět. Svým nadřízeným popřál do budoucnosti vše nejlepší a neopomněl dodat, že pokud budou chtít nějaký dort, mají se obrátit na jeho webové stránky.

Vzhledem k tomu, že se svými kolegy a vedením se rozchází v dobrém, asi bude mít zakázek víc než dost.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy