Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Organizátor akce „orální sex za drink“ promluvil a pro rodiče dívky z videa má drsný vzkaz!

Dívka přeblafla během chvilky 24 mužů.
Zdroj: reprofoto youtube.com
+ Další fotografie

Určitě jste zachytili sexuální skandál na Mallorce, kdy mladá dívka poskytla orální sex 24 mužům pouze za drink. Britská turistka má nejen z ostudy kabát, ale i velký škraloup u rodičů, kteří jsou zatvrzelí křesťané. Velmi drsný postoj k tomu má organizátor akce, který ze skandálu obviňuje hlavně dívčiny rodiče.

„Jsem tou dívkou znechucen. Její rodiče by jí měli domluvit. V žádném případě nenesu morální odpovědnost za chování turistky a nebudu se jí omlouvat,“ vyjádřil svůj názor organizátor. Podle něj za skandál může hlavně výchova rodičů a dívka sama. Zábavní podniky na Mallorce přesto přijímají nová pravidla ohledně bezpečnosti a kontroly, aby už k podobným situacím nedocházelo.

Nicméně pravdou je, že i kdyby se jí organizátor a kdokoliv jiný omluvil, její ostuda menší nebude. Dívka si svým prostopášnictvím způsobila mnoho problémů. Její křesťanští rodiče už jí sice prohřešek odpustili, ale teď už její bývalý přítel je zdrcený a je velmi pravděpodobné, že se k ní už nevrátí. „Rodiče jí sice odpustili, ale mé srdce zůstane už navždy zničené a zlomené,“ vyjádřil se dívčin přítel.

Co si myslíte vy? Zastáváte stejně radikální názor jako organizátor?

Související články

Další články