Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Ordinace v růžové zahradě očima redakce eXtra.cz: Už konečně někdo nechte umřít Mázlovy!

Hanák je napsán tak aby z něj byly vydřené totálně všechny divačky Ordinace a jejich muži měli proč být frustrovaní!
Zdroj: TV Nova

Ordinace v růžové zahradě si na obrazovce TV Nova nerušeně běží snad patnáctou sezonu a její tvůrci stále zatvrzele odmítají zbavit se Čestmíra a Magdy Mázlových, ačkoliv jejich životní trable přestaly všechny zajímat poté, co se Čestmír bohužel úspěšně vyléčil z rakoviny.

Scénáristé tak páru neustále uměle nastavují nové překážky, po zvažování adopce vlastního vnuka je to tentokrát hledání nového bydlení, což je skutečně chytlavá zápletka, která má potenciál několika dramatických zvratů. Scény u Mázlů se tak ve včerejším díle nesly neustále v duchu rozhovorů jako: "Našel jsem nám nový dům." "Ty ses nepodíval na cenu, Čestmíre, viď."

Takže zatímco primář se ženou se chtějí stěhovat do dvojdomku s dívkou, kterou jim oplodnil syn, a jejím divným dědečkem, šedesátiletý Pantoflíček má dojem, že když je prostatik před důchodem, má právo si vybírat s jakou babou bude, takže odmítá teplé lůno a teplé buchty paní Květy a pokukuje po sestřičce Heleně, která si s sebou jako matka samoživitelka samozřejmě táhne klišovité břemeno v podobě dětí, které rostou pro kriminál. S Květou se rozešel, protože ho podrazila, a čeká, že ho Helena přijde utěšovat.

Do toho má Hanák zase chuť dát někomu přes hubu a Gábina se pořád tváří, jakoby jí někdo přejel psa. Běla už pro jistotu ve scénáři jen leží na gauči a glosuje dění v osobním životě důchodců okolo sebe. Přestěhují se Mázlovi nakonec? Nezemřou třeba při tragické autonehodě? A vybere si Pantoflíček Květu, nebo Helenu?

Smutný pohled na Martina Kociána. Tohle s ním udělalo dvacet let na drogách

Související články

Další články

Nejnovější kauzy