Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Ordinace v růžové zahradě očima eXtra.cz: Magda Mázlová zemřela, pro české diváky je to větší tragédie než smrt Nelsona Mandely a Paula Walkera dohromady!

Magda už to má za sebou.
Zdroj: archiv

Poslední výraznou smrtí v Ordinaci v růžové zahradě byl odchod Dalibora Frynty alias Jana Šťastného, a tak byl po delší době čas zase na nějakou pořádnou tragickou smrt, která rozloží životy několika hlavních postav a bude se řešit minimálně do konce sezony.

Na řadu tak přišla Magda Mázlová, samozřejmě i proto, že její představitelka Markéta Plánková sebereflexivně správně usoudila, že její postava už asi tak pět sezon v seriálu přehrává a je čas se s ní rozloučit. Smrt Magdy udělala z Čestmíra trojnásobného vdovce, na jehož místě by každý příčetný člověk sjel autem ze skály. Čestmír ale ne, ten se teď bude chvíli uchlastávat k smrti a pak si najde další osudovou životní lásku, která mu umře až za pět sezon.

Český internet pod tíhou Magdiny smrti přestal na chvíli pořádat spanilé jízdy za Paula Walkera a v podstatě nezaznamenal smrt afrického vůdce Mandely, protože úmrtí fiktivní postavy v seriálu běžícím na TV Nova déle než Volejte řediteli je naprosto nepřekonatelnou tragédií.

Související články

Další články