Ordinaci v Růžové zahradě čeká před pravidelnou letní přestávkou ještě příchod jedné velké hvězdy.

Ve čtvrtek se můžete těšit na příjezd MUDr. Maroše Kramára. Dobře, není to gynekolog, ale to nevadí, holky, stejně je to všecko jenom jako. Takže i kdyby byl v seriálu gynekolog, tak v reálu není, rozumíme si, doufám?

Kramár alias Richard Varga přijal v seriálu pozvání od primáře Davida Suchého, se kterým se seznámil na studiích. Po letech se znovu setkají právě v nemocnici, kam Rišo přijíždí z Bratislavy.

A jak se Maroš Kramár sžil s doktorským prostředím? „Hned první natáčecí den jsem měl operaci, všechno vypadalo tak věrně, krev tam byla, maso tam bylo, až se mi z toho na chvilku udělalo špatně. Přiznávám, bojím se injekcí! Na doktora si můžu teda jenom hrát, a to občas s velkým problémem, abych neomdlel,“ svěřuje se s úsměvem.

Richard Varga je podle scénáristů skvělý lékař a okouzlující člověk – ženy ho milují a mužští kolegové se s ním rychle spřátelí. Rišo si s ničím nedělá těžkou hlavu, je velkorysý, energický, dokáže být i empatický k pacientům. Se svým kamarádem „Sucháčem“ (David Suchý) jsou jako oheň a voda – snad i proto je příjezd nové posily do Kamenice vítanou změnou především pro Zdenu, se kterou se Rišo hned po prvním setkání vydá na svatbu.

Víc asi není třeba dodávat. Tedy až na to, že je škoda, že Maroš není v seriálu fakt gynekolog nebo něco takového.