Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Opuštěná kráska Nikol Trojanová: Po rozchodu hledá zručného chlapa přes inzerát!

Nikol vyhlíží lepší zítřky.
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 6 fotografií
Účastnice reality show Nikol Trojanová (25) je čím dál víc bezradnější. Poté, co dala kopačky nevěrnému snoubenci, tak je nejen sama jako kůl v plotě, ale dokonce zjistila, že i ta domácnost jí padá na hlavu. Zručného chlapa hledá, kde se dá.

Krásná Nikol má nejen zlomené srdce, ale zjistila, co všechno takový singl život vlastně obnáší. A že to není vůbec jednoduché. Nezvládá to, nesnáší osamělé noci v prázdné posteli, ale ještě k tomu ji zrazují domácí spotřebiče. Jenže sama si s tím neví rady, tak prosí o pomoc.

„Máme vytopenou kuchyň z ledničky a pořád teče. Volala jsem asi 10 servisů a pár instalatérů a nikdo nemůže dřív jak za tři dny, někdy i za 14… Je tady někdo, kdo to umí spravit nebo má kontakt na instalatéra?“ psala zoufale na svůj profil na Facebooku.

A hned se jí tam začali nabízet fešní „instalatéři“, kteří by jí chtěli pomoct nejen s problémem v kuchyni, ale také i s tou samotou. Je možné, že to Nikol dělala i s postranním úmyslem se seznámit. Přeci jen kde někoho potkat, když je stále v práci nebo svou depku zahání doma, než si dát inzerát.

Jestli to nakonec dopadlo jako v nějakém filmu pro dospělé, kde ji přišel pomoct namakaný opravář, který nakonec „opravil“ i její zlomené srdce divokým sexem, to se můžeme jen domnívat. Ale je jasné, že tohle sexy tělíčko jen tak samotné nezůstane.

Související články

Další články