První česká Barbie Gabriel Jiráčková už několikrát dokázala, že když se odlíčí, tak vypadá jako malá holčička, a ne jako plastikové monstrum. Na fotkách připomíná umělou panenku Barbie a to rozdělilo její fanoušky na dvě poloviny.

Někteří chápou, že se dobrovolně rozhodla nakládat se svým tělem tak, jak uzná za vhodné, a neskutečně jí fandí. Ti druzí jsou přesvědčeni o tom, že je Gabriel ještě příliš mladinká a jednou bude svých plastik litovat.

Extravagantní blondýnka má ale na všechny tyhle negativní názory nějakou odpověď a kupodivu se na rozdíl od jiných dokáže se svými hatery normálně pobavit o tom, proč podstupuje některé extrémní plastiky. Ve svých pouhých sedmnácti letech si nechala udělat z přírodních čtyřek osmičky a je z toho nadšená.

„Se svými prsy jsem naprosto spokojená a můj přítel si je také pochvaluje. Říkal, že se těší na to, až si je nechám ještě zvětšit,“ naráží Gabriel na to, že u osmiček to rozhodně neskončí. Do budoucna by si chtěla udělat devítky nebo desítky.

Zanedlouho navíc plánuje úpravu svého nosu a také zubů. Když se podíváte na fotky Gabriel, které jsou staré necelý rok a na její současné, tak je vidět docela velká proměna. Jak ale tahle panenka vypadala, když jí bylo třináct let?

Podívejte se do galerie a možná budete příjemně překvapeni.