Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Opravdu jí plastiky zničily život? Takhle vypadala první česká Barbie v pouhých 13 letech!

Opravdu jí plastiky zničily život? Takhle vypadala první česká Barbie v pouhých 13 letech!
Zdroj: instagram.com
+ Dalších 94 fotografií
Gabriel Jiráčková před pár dny oslavila své osmnácté narozeniny. Lidé ji mají zafixovanou jako první českou Barbie, která prošla v sedmnácti letech plastikou prsů a nechala si zvětšit rty. Málokdo ale tuší, jak tahle blondýnka vypadala, když měla pouhých třináct let. Poznali byste ji vůbec?

První česká Barbie Gabriel Jiráčková už několikrát dokázala, že když se odlíčí, tak vypadá jako malá holčička, a ne jako plastikové monstrum. Na fotkách připomíná umělou panenku Barbie a to rozdělilo její fanoušky na dvě poloviny.

Někteří chápou, že se dobrovolně rozhodla nakládat se svým tělem tak, jak uzná za vhodné, a neskutečně jí fandí. Ti druzí jsou přesvědčeni o tom, že je Gabriel ještě příliš mladinká a jednou bude svých plastik litovat.

Extravagantní blondýnka má ale na všechny tyhle negativní názory nějakou odpověď a kupodivu se na rozdíl od jiných dokáže se svými hatery normálně pobavit o tom, proč podstupuje některé extrémní plastiky. Ve svých pouhých sedmnácti letech si nechala udělat z přírodních čtyřek osmičky a je z toho nadšená.

"Se svými prsy jsem naprosto spokojená a můj přítel si je také pochvaluje. Říkal, že se těší na to, až si je nechám ještě zvětšit," naráží Gabriel na to, že u osmiček to rozhodně neskončí. Do budoucna by si chtěla udělat devítky nebo desítky

Zanedlouho navíc plánuje úpravu svého nosu a také zubů. Když se podíváte na fotky Gabriel, které jsou staré necelý rok a na její současné, tak je vidět docela velká proměna. Jak ale tahle panenka vypadala, když jí bylo třináct let?

Podívejte se do galerie a možná budete příjemně překvapeni.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy